My Husband In Law (2020)

My Husband In Law (2020)

 • Dizi Adı :My Husband in Law
 • Türü : Romantik , Komedi
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm sayısı: 16
 • Süre: 1 saat 50 dk.
 • Çevirmen: Fkenan79

Muey, annesinin yakın bir tanıdığı olan ailenin yanına okuması için yerleştirilir. Kırsal bir kesimden gelen Muey, büyük şehrin okul hayatında bazı zorluklarla karşılaşır.

Kendisine yardım eden kişiye istemsizce aşık olmuştur. Onun kaldığı evin sahibin oğlu olduğunu anladığında artık işler onun için daha inanılmaz bir hal almaya başlar. Yıllarca bütün okul hayatları beraber geçen, hiç istemese de Thien’in annesinin ısrarlarına karşı gelemeyen Thien ve Muey şimdi ise aynı evi paylaşmaktadırlar.Thai ~ Drama] My Husband in Law Season 1 Ep 12 (ENG / SUB) FULL

Bölümler sayfanın en altındadır.

Mimar olan Muey orta halli bir şirkete çalışmaktadır. Thien ise işinde gerçekten başarılı ve ülkenin en iyi İnşaat mühendislerinden biridir ve büyük bir şirketin müdürüdür. Bunun yanında oldukça çapkın ve kısa süreli ilişkiler yaşamaktadır. Aşka asla inanmıyordur.

Bu sefer ki ilişkisinde, evli olduğunu bilmediği Yada ile beraber olur ve onun, ülkenin sayılı diplomatlarından birinin oğlunun eşi olduğunu öğrenir. Karısının kendisini aldattığını öğrenen Pondayt, karısını çalmaya çalıştığını düşünerek bütün hırsını  Thien’den almak ister ve onu öldürmeye çalışır. Bu olaydan son anda kurtulan ve ölümden dönen Thien’in tek kurtuluşu evlenmektir. Bu anlaşmalı evliliği yapabileceği tek kişi de, başından beri ona aşık olan Muey’dir.  Muey’i asla eşi ve hayat arkadaşı olarak düşünmeyen Thien, bu evlilik meselesinden hiç hoşnut değildir.

Thien hayatında harika bir kadın olmasını ister, ama onun gözünde Muey, hiçte harika bir kadın değildir. Bakalım Thien hikayenin sonunda Muey’ e aşık olacak mı yoksa kendine istediği gibi harika bir kadın mı bulacak? Muey, Thien için harika bir kadın haline gelebilecek mi? Bunu izleyip göreceğiz.

Oyuncular:
Başrolde; Thian rolüyle Mark Prin Suparat
      Muey rolüyle Mew Nittha Jirayungyurn
Diğer oyuncular
      Freud Charphong Natthaphong
 Koy Rachwin Wongviriya
 Armut Pitchapa Phanthumchinda
 Jieb Lalana Kongtoranin
68EDKf
Fkenan Yorum; Eğer bu diziyi izlemediyseniz bütün dünyanın büyük bir merakla beklediği ve yayınladığında dünya  çapında ses getiren rolü nedeniyle Milli Koca ilan edilen Thien’i izlemenizi tavsiye ederim. Onun kaba ve bencil halleri çileden çıkartsa da, görünmeyen tarafları sizi sizden alacak.
İşinin hakkını sonuna kadar veren Thien, ilmek ilmek aşkını kalbimize işleyecek. Bu esnada Muey, aklı ve zekasıyla sizi kendine hayran bırakacak.  Hepinize iyi seyirler…  TR Alt yazılı olarak tek ve ilk yayınlayan olarak bu diziyle ne kadar gururduysak azdır….
BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm Final

 

 

YORUMLAR

 1. xee dedi ki:

  dizinin 8.bölümden sonrasını seviyorum nedense …..ikinciye izliyorummm

  1. Leyla dedi ki:

   8.bölümden sonrası nasıl. Yani oğlan yeni mi aşık oluyor ona göre bende ordan sonrasına bakabilirm 🥲