My Love in the Countryside 1.Bölüm

My Love in the Countryside 1.Bölüm

   • Dizi Adı: My Love in the Countryside
   • Ülke: Tayland
   • Bölüm Sayısı: 15
   • NOT; Dizinin mevcut bir İngilizce hazır alt yazısı bulunmamaktadır dızı vıdeo kaynaklı olarak çevrilmektedir.. Ve suan dizimiz güncel bir dizidir Kendi ülkesinde şuan bellirli bir takvimle yayınlanmaktadır kaynağın gelişine göre çevrilip yayınlanacaktır.
   • Tür: Romantik
   • Çevirmen: Asyalog çevirmen Adayı Gurang
   • Süre: 47 dk
   • Oyuncular: August Vachiravit Paisarnkulwong, Namfah Thunyaphat Phatrathinchaicherin ,Pearwah Nichaphat Chatchaipholrat,Meen Nichakoon Khajornborirak 
   • DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 02 05 14 50 28 2

My Love in the Countryside Konusu:

Zengin bir aileden gelen, tek hayali babası gibi iyi bir oyuncu olmak olan Saisamorn Suaisamoe, annesinin bu işe karşı çıkması ve engellemeleri yüzünden bir türlü başarılı olamamaktadır. Yeni projesinin yönetmeni tarafından, rol için kırsal yaşamdaki birinin hikayesi olduğu için ve Sisamorn sosyetik bir kız görünümünde olduğu için red edilir. Ancak yönetmen son bir şans verir ve Ayutthaya’daki Lat Chado’da yaşamasını ve role uygun bir hale geldiğini ispatlamasını ister. Burada, sivri dilli bir kadın olan Marasri’nin evine taşınmak zorunda kalır ve bu iş için herşeyi yapmayı göze alan eski adıyla Saisamorn yeni kimliğiyle Mayomu’yu hiç ummadığı bambaşka bir dünya beklemektedir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Venüs(zeliha) dedi ki:

  Çok güzel başladı severek izleyecegim…teşekkür ederim canlar