My Unicorn Girl 16.Bölüm

My Unicorn Girl 16.Bölüm

My Unicorn Girl 16.Bölüm

  • Dizi Adı: My Unicorn Girl / Ünikorn Kızım
  • Ülke: Çin
  • Bölüm: 24
  • Orjinal Kanal: iQiyiiQiyi
  • Süre: 45 dk.
  • Düzenleyen: ALİCE

My Unicorn Girl Konusu:

Sang Tian, ​​hevesli bir artistik patencidir. 18 yaşına bastığı gün ailesine, annesinin bir zamanlar gittiği üniversiteye kabul edileceğine söz verir. Üniversiteye kabul edilmesi ve yetkin bir patenci ve öğrenci olabilmesi için bir sınavı geçmesi gerekmektedir. Ancak işler hiçte Sang Tian’in umduğu gibi gitmez ve okula kabul edilmez.

Okula katılmakta kararlı olan Sang Tian, erkek kılığına girer ve okulun erkek buz hokeyi takımının seçmelerine katılır. Beklenmedik bir şekilde çok iyi bir performans gösteren Sang Tian, erkek buz hokeyine katılır.

Geçmişte kavga ettiği genç bir adam olan Wen Bing’in de takımın bir parçası olduğunu anladığında işler onun için daha da karmaşıklaşır. Daha da kötüsü, bu hiç haz etmediği adam ile aynı odayı paylaşmak zorundadır ve kimliğini gizli tutması gerekmektedir.

İkilinin buz üzerindeki uyumu, takıma büyük başarılar ve şampiyonluklar kazandırır. İki öğrenci birbirini tanımaya başladıkça, birbirlerine karşı karşılıklı saygı geliştirmeye başlarlar. Peki ya aşk?

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

  1. Verâ dedi ki:

    Nana ve abisi çok komik hgfcfghfddgdghfdygtydr?????

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın