My Unicorn Girl (2020)

My Unicorn Girl (2020)

My Unicorn Girl

 • Dizi Adı: My Unicorn Girl / Ünikorn Kızım
 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 24
 • Orjinal Kanal: iQiyiiQiyi
 • Süre: 45 dk.
 • Düzenleyen: ALİCE
 • YAYIN GÜNÜ ; HAFTA İÇİ HERGÜN 1 BÖLÜM

My Unicorn Girl Konusu:

Sang Tian, ​​hevesli bir artistik patencidir. 18 yaşına bastığı gün ailesine, annesinin bir zamanlar gittiği üniversiteye kabul edileceğine söz verir. Üniversiteye kabul edilmesi ve yetkin bir patenci ve öğrenci olabilmesi için bir sınavı geçmesi gerekmektedir. Ancak işler hiçte Sang Tian’in umduğu gibi gitmez ve okula kabul edilmez.

Okula katılmakta kararlı olan Sang Tian, erkek kılığına girer ve okulun erkek buz hokeyi takımının seçmelerine katılır. Beklenmedik bir şekilde çok iyi bir performans gösteren Sang Tian, erkek buz hokeyine katılır.

Geçmişte kavga ettiği genç bir adam olan Wen Bing’in de takımın bir parçası olduğunu anladığında işler onun için daha da karmaşıklaşır. Daha da kötüsü, bu hiç haz etmediği adam ile aynı odayı paylaşmak zorundadır ve kimliğini gizli tutması gerekmektedir.

İkilinin buz üzerindeki uyumu, takıma büyük başarılar ve şampiyonluklar kazandırır. İki öğrenci birbirini tanımaya başladıkça, birbirlerine karşı karşılıklı saygı geliştirmeye başlarlar. Peki ya aşk?

Asyalog - My Unicorn Girl türkçe altyazılı izle

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm FİNAL
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. Hacin dedi ki:

  Bu diziyi paylaştığınız için çok teşekkürler. Başroller çok uyumlular. Bayılıyorum!

 2. Sare dedi ki:

  Merhaba acaba (Burada ki dizi ismi Admin tarafından silinmiştir) adlı diziyide çevirirmisiniz hiç bir yerde çevrilmemiş çevirirseniz çok mutlu olurum teşekkürler ?

 3. Drya dedi ki:

  Teşşekürler. Çincemi geliştirmemde oldukça faydalı oluyrosunuz. Ayrıca güzel dizi.

 4. xee dedi ki:

  izlemek istediğim bi diziyi daha çeviren bir asyaloğ sizi seviyorum. 🙂