Nakark Kaew (2018)

Nakark Kaew (2018)

 • Dizi Adı: Nakark Kaew
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 23
 • Orijinal Kanal: GMM One
 • Süre: 60 dakika
 • Tür: Romantik, Dram
 • Çevirmen:Neşe TNC

Nakark Kaew Konusu:

Ratt ve Lookaew birlikte büyümüşlerdir. Lookaew, bir plastik cerrahi şirketi olan La Belle’nin sahibinin kızıdır. Ratt, bir sigorta şirketinin sahibinin oğludur. Lookaew ve Ratt küçüklüklerinden beri birbirlerinden hoşlanırlar. Nişanlanan ikili evlenmenin planını yaparlar. Fakat bir gün Ratt, Lookaew’i onu aldatırken yakalar, bu yüzden ondan ayrılır ve nişanlarını iptal eder. Lookaew Ratt’ın peşinden koşarken, bir araba kazası geçirir ve Dada’ya çarpar. Hem Lookaew hem de Dada hastaneye kaldırılır. Lookaew komadayken her ikisi de ciddi şekilde yaralanır ve Dada’nın bilinci yerinde olmasına rağmen hafıza kaybı geçirir.

Nakark Kaew türkçe altyazılı izle, Bütün Bölümler- Asyalog

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Lookaew’in annesi Khun Dee o komadayken, hafıza kaybı yaşayan Dada’yı Lookaew’e benzetmek için plastik cerrahi yapmak üzere La Belle’ye transfer eder. Dada, Lookaew olarak tanıtılır. Fakat ikisi arasındaki fark kısa sürede herkesin dikkatini çeker. Ratt onu aldatan Lookaew’e karşı büyük bir öfke duyar fakat onu bu halde bırakamaz ve onunla ilgilenir. Fakat eline geçen her fırsatta aldattığı için ondan acısını çıkarır. Ratt, sahte Lookaew ile bir gece geçirdikten sonra onun gerçek Lookaew olmadığını anlar. Ve olayı araştırmaya başlar.

Ratt gerçek Lookaew’i bulmak ve Dada ile evlenmek için onun hafızasını kazanmasının yollarını arar. Gerçek Lookaew doktorunun yardımıyla uyanır. Ratt’ın Dada’ya olan yaklaşımı Lookaew’i çok rahatsız eder ve Dada’yı bir yere gizleyip kendi yerine geçer. Fakat herkes bunu farkeder. Ve herkes Dada’nın nerede olduğunu bulmaya çalışır.
Nakark Kaew türkçe altyazılı izle- Asyalog

Dada: Çok enerjik, çevresiyle uyumlu ve sevgi dolu bir kızdır. Annesiyle birlikte yaşamakta ve annesinin borçlarını ödemek için takma kirpik satmaktadır. Hayatındaki en büyük arzusu annesini mutlu etmektir. Bir araba kazası geçirdikten sonra hayatında büyük değişiklikler olmuştur.

Ratt: Aile şirketinde çalışmaktadır. Zeki, başarılı ve çevresi tarafından sevilen biridir. Lookaew ile çocukluk arkadaşıdır. Büyüdüklerinde evlenme kararı alırlar ama aldatıldığını öğrendikten sonra büyük bir yıkım yaşar. Dada’dan sonra bu yıkım yerini yeni bir başlangıca bırakır.

Lookaew: Ratt’ın çocukluk arkadaşı ve ilk aşkıdır. Kibirli, çevresine karşı soğuk ve annesinden nefret eden bir kızdır. Ratt’ı aldatarak ona büyük bir darbe yaşatır. Bir araba kazası geçirip uzun süre komada kalır.

Nakark Kaew Fragmanı için ⇓⇓

YouTube video

Nakark Kaew – Cam Maske / Maskenin Arkası 

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm22.Bölüm23.Bölüm FİNAL
YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  Diğer bölümleri ne zaman gelir acaba teşekkürler emeğinize sağlık

  1. MadBean dedi ki:

   Yayın takvimimizde hangi dizinin hangi günler yayınlandığı yazıyor oradan takip edebilirsiniz.

 2. Nehir dedi ki:

  Lütfen kalan diğer bölümleri de çabuk çevirirseniz çok iyi olur TEŞEKKÜRLER💜😻

 3. Zeynep kaya dedi ki:

  Genel olarak güzeldi listenize alin ve izleyin 😇🥰