Nothing But You 2023 11.Bölüm

Nothing But You 11.Bölüm

  • Drama: Nothing But You, Sadece Aşk
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 38
  • Yayın Günleri: Cuma, Cumartesi, Pazar
  • Orijinal Kanal: CCTViQiyiJSTVTencent Video
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen :  Fatoş R.E.D  / (Düzenleme: MadBean)
  • Oyuncular: Leo Wu, Zhou Yu Tong, Li Qing, Ma Fan Ding, Xia Hao Ran

nothing but you dizi ici

 Nothing But You Konusu:

Song Sang Chuan  yirmili yaşlarında, gelişmekte olan bir tenis oyuncusudur. Eskiden badminton oynardı, ancak son zamanlarda kariyeri durağanlığa girdikten sonra dikkatini tenise çevirir. Bu arada Liang You An, otuzlu yaşlarında güçlü bir patronun yönetici asistanı olan profesyonel bir kadındır. İstifa etme planlarıyla, hayatında travmatik bir dönemden geçen Liang You An, kariyerinde beklenmedik bir dönüş yapar ve profesyonel bir badminton oyuncusu olan Song San Chuan ile tanışarak hayatında kaçırılmaz bir fırsat yakalar.

Song Sang Chuan, ondan 10 yaş küçük olmasına rağmen Liang You An’a anında aşık olur. Onu etkilemek için aşk romanlarında geçen her numarayı dener, ancak Liang You An onun kendisi için çok genç olduğundan endişe duyduğu için onun davranışlarına çok şüpheyle yaklaşır. Zamanla, onun niyetinin saf olduğunu ve ona karşı olan hislerinin gerçek olduğunu fark eder. Etrafındaki birçok kişi onu küçümserken, o bu tutkulu genç atlete aşık olup olamayacağını merak etmeye başlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.