Nothing Uncovered 4.Bölüm

Nothing Uncovered 4.Bölüm

  • Dizi Adı: Nothing Uncovered
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Gerilim , Gizem , Dram , Melodram
  • Çevirmen: Guees & Bluees
  • Süre:1 saat. 10 dakika.
  • Oyuncular: Kim Ha Neul, Yeon Woo Jin, Jang Seung Jo, Jung Woong In
  • DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 03 26 22 48 56

Nothing Uncovered Konusu:

KBM Muhabiri Seo Jung Won Kötü Adam Avcısı olarak bilinen. “Gizli Kalmayanlar” adlı programında halkı kışkırtan kötü adamlar hakkında haberler yapmakta ve keskin yorumları programı popüler hale getirerek Jung Won’u yıldız bir muhabir yapar. Ancak, onu dibe sürükleyen şok edici bir olaya karışır ve eski sevgilisi Kim Tae Heon ile işbirliği yapmak zorunda kalır.

Tae Heon Gangha Polis Karakolu’nda bir dedektiftir ve her şeyi kendi bildiği gibi yapmak istemektedir. Bir davayı araştırırken Jung Won ile tanışır ve yeniden bir araya gelmeleriyle kafası karışır.

Woo Jae, Jung Won’un kocasıdır ve zengin bir aileden gelen ünlü bir esrarengiz yazardır. Jung Won için her şeyi yapmaya hazır bir romantik olmasına rağmen, yaralı kalbini gizlice saklamaktadır. Ve şimdi, üçü seri cinayetlere derinden bulaşmıştır.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.