Only For Love 27.Bölüm

ONLY FOR LOVE 27.BÖLÜM

  • Dizi Adı: Only For Love
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36 Bölüm
  • Süre: 45 dk
  • Yayın Günleri: Dizi günceldir kaynak geldikçe çevrilip yayınlanacaktır.
  • Çeviren: Aysalog Çeviri Ekibi
  • Oyuncular: Dylan Wang, Bai Lu, Wei Zhe Ming, Shen Yu Jie
DİZİ ANA SAYFA

Only For Love Türkçe altyazılı izle | Asyalog.com

Only For Love Konusu:

Zheng Shu Yi (Bai Lu), Çin’in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışan çalışkan bir muhabirdir. Ön sayfadan bir haber yapmaya kararlıdır, bu yüzden de ülkenin en çok konuşulan genç CEO’larından biri olan Shi Yan (Dylan Wang) ile bir röportaj yapmak için elinden geleni yapmaktadır. Genç işadamı ise topluma desteklerinin karşılığı olarak, gelecek vaat eden girişim firmalarına bir dizi yatırım yapmak niyetindedir.

İkili arasında oluşan bir karışıklık yollarının tekrar kesişmesini sağlar. Ancak (istemeyerek de olsa) birbirlerini tanıdıkça, kaderlerinin iç içe geçmiş olabileceğini fark etmeye başlarlar. Shi Yan, Zheng Shu Yi’nin geniş çaplı muhabirlik kariyeri sayesinde, çok az insanın yerel girişimler hakkında bilgi sahibi olduğunu keşfeder. Zheng Shu Yi’nin şirketi hakkında bir dizi hikâye yazmasına izin vererek tekrar tekrar buluşmalarına neden olur. Bu filizlenen iş ilişkisi onları aşka giden yola da götürebilir mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. MerveSaranghae dedi ki:

  Bölüm sayısı uzun diye başlamak istemiyordum ancak sosyal medyada ve youtube da başrollerin tatlı aşk sahnelerini sürekli görünce listeme almıştım. Yani diziye başladım ama başlamasam da olurmuş gibi hissediyorum. Sosyal medya şişirmesi sanırım. Başrollerin aralarında doğru düzgün güzel bir sahne yok denecek kadar az. Kız başta adamı tavlamak için çabaladı atılgan davrandı tamam ancak sevgili olduktan sonra kendini çekti kaçtı. Shi Yan nasıl güvensin? Buna rağmen üstelik her şeyi öğrenmesine rağmen elinde telefon kızdan herhangi bir şey bekliyor ama yok. Shu Yi ne bir aradı ne bir mesaj attı ne bir yanına gitmeye çalıştı.. Hiçbir şey yapmadığı gibi birde arkadaşına ağlıyor beni dinlemiyor diye. Yav sen ne anlatıyorsun bu ne şimdi diyerek izledim. Bir iki gözyaşı dışında üzüldüğü hissiyatını da vermedi. Diğer bölümler daha güzel olur umarım. İleri almadan izlemek güzel olurdu. Çeviri için teşekkürler

 2. hazan dedi ki:

  Aferin kızım sana iyice salağa bağladın, sanki yakışıklı suçlu.
  Çocukla barışmak kendini affettirmek için hiç adım atmıyorsun

 3. hazan dedi ki:

  Hu hu admincim yine ben ve aynı sorun mailru,
  ay birden kendimi denetleme memuru gibi hissettim kusura bakma.
  Lütfen bi baksanda halletsen , şimdiden teşekkürler