Sadece Aşk İçin dizisi’nin Sonu Hayranları Hayal Kırıklığına Uğrattı

Sadece Aşk İçin Sonu Hayranlarını

Hayal Kırıklığına Uğrattı

 

Başrollerini Bai Lu (白鹿) ve Dylan Wang’ın (王鶴棣) paylaştığı romantik drama Sadece Aşk için <以愛為營> sona erdi ancak final şaşırtıcı bir şekilde trend arama listesinde yer almadı. Bunun yerine, pek çok internet kullanıcısı finalin başrol karakterlerinin düğününü aldatmaca haline getirdiğinden şikâyet etti.

Sadece Aşk İçin, çekimlerin başlamasından bu yana A listesindeki oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gördü. Ancak, dizi sonunda yayınlandığında Douban’da yalnızca 4.5 puan alabildi. Birçok internet kullanıcısı yönetmen Guo Hu’nun garip kamera açılarını ve bir finans muhabiri karakterinin (Bai Lu tarafından canlandırılan) bir CEO’ya (Dylan tarafından canlandırılan) aşık olduğu klişe olay örgüsünü eleştirdi. Netizenler çirkin olay örgüsünü eleştirdi ve izlenemez olduğunu iddia etti.

 

Sadece Aşk İçin Photos #4518805 - MyDramaList

Tatlı ve romantik bir sona sahne olan final, Zheng Shuyi’nin (Bai Lu) genç yaşı nedeniyle bir terfiyi kaybetmesiyle başladı. Zheng Shuyi’yi neşelendirmek için Shi Yan (Dylan) onu bizzat işten aldı ve herkesin içinde öptü. Çift daha sonra ilk karın birlikte düştüğünü gördükleri tatlı bir anı paylaştı ve birlikte yaşlanmaya söz verdi.

Daha sonra Zheng Shuyi Üstün Gazetecilik Ödülünü kazandı ve başarıyla terfi etti. Shi Yan’ın evlenme teklif etmek için elmas bir yüzük çıkarması, birçok internet kullanıcısının finalin çiftin düğün sahnesiyle biteceğine inanmasına neden oldu. Bunun yerine, sahne yardımcı oyuncuların düğünüyle kesildi ve dizi Bai Lu’nun düğün buketini yakalamaya çalışmasıyla sona erdi.

Birçok internet kullanıcısı, özellikle Bai Lu ve Dylan’ın ekstra bir bölüm olarak yayınlanacak bir düğün sahnesi çektikleri bildirildiğinden, dramanın sona ermesinden duydukları rahatsızlığı dile getirdi. Dizinin başrol oyuncularına mükemmel bir son verememesine sinirlenen internet kullanıcıları, “Azarlanmak mı istiyorlar? Neden [Bai Lu ve Dylan’ın düğün sahnesini] çektikten sonra yayınlamadılar? Finalde başrolün düğününün olmaması ama yardımcı başrolün düğününün olması karşısında gerçekten nutkum tutuldu.”

Kaynak: Upmedia

YORUMLAR

 1. Buse dedi ki:

  Asyalog sizden ricam praomook Tayland dizisini çevire bilir misiniz ???????? diğer sitelerde donuyor izleyemiyoruz lütfen????????????

  1. Fkenan79 dedi ki:

   o dızıyı 2021 yıllında cevrıdık ve yayınladık
   https://asyalog.com/praomook/