Painted Skin: The Guo Jingming Edition (2020)

Painted Skin: The Guo Jingming Edition (2020)

Painted Skin: The Guo Jingming Edition (2020)

 • Film: Painted Skin: The Guo Jingming Edition
 • Ülke: Çin
 • Yayın Tarihi: Kasım 16, 2020
 • Süre: 31 dk. (Kısa Film)
 • Yaş aralığı: 18+ (Şiddet – Korku)
 • Puan: 8.4 / 10
 • Çevirmen: Patri Acha & Sade

Painted skin konusu:

Xiao Wei, temiz ve genç görünümünü korumak için insan kalplerini yiyen bir tilki iblisidir. General Pei Rong, onu bir savaş alanının kalıntılarından kurtarıp ona bir ev teklif ettiğinde, sorunlar başlar. Pei Rong ve kocası Wang Sheng’in kalpleri Xiao Wei’nin en büyük arzusudur – ancak iki kalbi çok farklı nedenlerle arzu eder.

Patri Acha & Sade’ye bu güzel filmi çevirdiği ve yayınlanması için bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Painted Skin: The Guo Jingming Edition Photos - MyDramaList (ES)

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. Gogu dedi ki:

  Dün wuliang filmini izlemiştim. O kadar etkisinde kaldım ki bugün fırsat bulur bulmaz bu filmi de izledik. Burada araya kadın girmesini sevmedim. Tilkinin aşık olduğu kişi general olan kadındı. Film hep böyle devam etti. Ancak final sahnesi gerçekten ters köşe yapar cinsten ve düşündücüydü. Kafamda milyon tane soru işareti kaldı.

  Keşke serinin üçüncü filmi de olsa. Konular birbirinden bağımsız olsa da bu ikili o kadar uyumlu olmuş ki her türlü kendini izlettiriyor.

  Çeviren ve paylaşan emeği geçen herkese teşekkürler ?

  1. Defne dedi ki:

   Tilki kadına aşık değildi, erkeğin kadına duyduğu aşka aşıktı… wang ın o güzel kalbiyle aşkı yaşamak istedi ama filmde dediği gibi; “aşk bir kişiden fazlasına ihtiyaç duyar…” (beklediği gibi bir aşk ilişkisi olmadı, çünkü bunu yaşamak için iki kişi gerekliydi ve kadının kalbi kendi erkeğindeydi) sonu çok ama çok iyiydi:)

 2. shizun dedi ki:

  bu güzel filmi ingilizce altyazılı izlemiştim burayı keşfetmiş olmam çok iyi oldu

 3. Blink dedi ki:

  Kısa filmdi sanırım. Pek bir anlam çıkaramasam da beğendim. Çevirmenlere Teşekkürler

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.