Passionate Love 1-2.Bölüm

Passionate Love 1-2.Bölüm

 • Dizi Adı: Passionate Love / Hiddetli Aşk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24 (2 bölüm birleştirilerek 12 Bölümde yayınlanmaktadır.)
 • Tür: Romantik, Dönem, Tarihi,
 • Çevirmen & Düzenleyen : Madbean & FKeNaN
 • Süre: 15 dk (Birleştirilmiş hali 30 dk)
 • Oyuncular: He Xuan Lin, Gao Ming Chen 
DİZİ ANA SAYFA

Passionate love 2023 01

Passionate Love Konusu;

 

Ailesinin katledilmesinden sağ kurtulan Duan Xunchu, ailesinin bu trajik ölümünden sorumlu kişinin abisinin sözlüsü Lin Wenyu ve onun babası olduğunu düşünür. 7 yıl sonra intikamını almak için bir komutan ve Tümgeneral olarak geri döner. O zamanlar çok güvendiği yengesine şimdi kin ve nefret doludur ve intikamını alabilmek için her türlü acımasızlığı yapmaya hazırdır. Aralarındaki ailevi bağlar nedeniyle ikili daha fazla çatışmaya başlar ve yanlış anlaşılmalar gittikçe derinleşir. İki düşman birbirleriyle yüzleşmeleri boyunca, farkında olmadan birbirlerine karşı duygular geliştirirler. Bir tarafta yıllar önce yaptığı itiraf yüzünden Lin Wenyu’yu ailesinin ölümünden sorumlu tutan ve ona türlü eziyetler ederek intikamını alma peşinde olan Duan Xunchu, diğer yanda Xunchu’yu peşindeki katillerden korumak için yalan söylemek zorunda kalan ve sonrasında masumiyetini kanıtlamak isteyen Lin Wenyu. Aralarındaki derin yanlış anlaşılmalar çözülebilecek mi? Daha gün yüzüne çıkmamış ve benklenmeyen gerçeklerle yüzleşmeleri sonucunda aşkları başlamadan son mu bulacak?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Kojimal_aranghae (Zülfiye) dedi ki:

  The snow moon dün bitirdim daha komediyle başlayıp biraz dramatik ciddi aşk oldu sonra bitti. Oğlanlar kizlardan nasıl güzel olabilirler yaa ??? Resmen dönem komedisi gibi başladı izledim sildim ama bu kısa da olsa tam benlikti bayıldım ama yarım kaldı bir düğün, çocuk sahnesi eklesinler isterdim.

 2. Kojimal_aranghae (Zülfiye) dedi ki:

  Bolum içindeki yorumlarda Madbean ve fkenan adminler aralarındakonuşuyorlar (sesli güldüm)birde yerim ben sizi yaaa, çok tatlısınız

 3. Defne dedi ki:

  Ay bu komutan pek bebek yüzlüymüş. Gördükçe kulağını çekesim geliyor:)