Peek Hong (2020)

Peek Hong (2020)

 
 
  • Dizi Adı: Peek Hong (2020),Swan Wing 
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 15
  • Orijinal kanal: Channel 7
  • Süre: 1 saat 10 dakkika.
  • Edit; Kore Editlerim 
  • Çevirmen ; FkeNaN79 & Red Moon Fatoş
 
peek01
Peek Hong Konusu;

Linin, güzelliğiyle erkekleri baştan çıkaran ama bu erkeklerle hiçbir ilişkisini ciddiye almayan güzel sosyetik bir kadındır. Onların akıllarıyla oynamaktan ve onları kendine sırılsıklam aşık olmalarından çokta hoşnut değildir. Linin’e aşık olan adamlardan biri, Tinnapat’ın kız kardeşinin nişanlısıydı. Nişanlısı nişanı bozup onu Linin için terk ettiğinde kız kardeşinin dünyası paramparça oldu ve intihar etti. Tinnapat, kız kardeşinin ölümü ve hayatını daha da kötüleştirmesiyle harap oldu, haberi duyunca annesi şoka girdi ve büyük bir felç geçirdi. Tinnapat Linin’i kendisine aşık ederek onun hayatına girip intikamını almak için planını yaptı. Linin, Tinnapat’ın karşısına çıkan tüm erkeklerden farklı olduğu için ona aşıktı.Tinnapat’ın tek amacı kardeşinin  ölümüne sebep olan kadını kendine aşık ederek intikam almaktı. Linin sebep olduğu dramın sonuçlarıyla yüzleşirken Tinnapat’ın intikam planı başarılı olabilecek mi? Bu intikam planında avcı avını avlayabilecek mi? Tüm sorulara dizimizde cevap bulacağız….

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15.Final Bölüm
YORUMLAR

 1. Ayse dedi ki:

  Merhaba, dizinin herhangi bi bölümü açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz🙏 İyi çalışmalar 🌸

  1. Fkenan79 dedi ki:

   kontrollerını saglayalım eksık ve kırık lınkler bır kaç gune yenılenecektır

  2. Fkenan79 dedi ki:

   düzeltilmiştir

 2. Peek Hong dedi ki:

  İyi günler. 😊
  Final bölümü NE zaman yayınlanacak?

 3. Buse dedi ki:

  Bu diZinin konusuNa benzeYen iki Dizi daha Vardı hatırladığım kadarıyla. Eminim bu da güzeldir. Dikkatimi çekiyor, bu çevirmen arkadaşın çevirdiĞi diziler genelde güzel oluyor🥰yazdığı dip notlara Çok gülüyorum. Finali de yaklaşmışken izlemeye başlayabilirim. Çok TEŞEKKÜR EDERİM..

 4. Seher dedi ki:

  4 bölüm ne zaman gelir aceba?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   gecen hafta yayınlandı 4 blm dün 5 blm bugün bir aksilik olmazsa insallah 6 blm yayınlanacak

 5. yasemin dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler