Phetra Naruemit 17.Bölüm Final

Phetra Naruemit 17.Bölüm Final

 • Dizi Adı: Phetra Naruemit, Büyüleyici Aşk, Phetra Narumit
 • Ülke:Tayland
 • Bölüm Sayısı: 10 (Değişebilir)
 • Süre:1 saat 55 dk.
 • Dizi Afiş Editörü: @kore_editlerimm
 • Çevirmen; SKubra
 • Oyuncular: Mook Mookda Narinrak, Michael Pattaradet Sa-nguankwamdee, Maggi Apa Bhavilai, Bom Phongsakon Tosuwan

Phetra Naruemit Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Petra Naruemit 4. Bölüm Konusu:

Cream uzun zamandır gördüğü geçmiş zaman rüyaların gerçek mi yoksa sadece bir rüya mı olduğunu araştırmaya başlar. Yaşlı bir satıcının kendisine hediye ettiği maket tekne ile geçmiş ve gelecek arasında bir bağ kurulur ve Cream kendisini 200 yıl öncesinde bulur. Bu büyülü tekne yardımıyla, 200 yıl önceki büyük aşk yeniden canlanır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. Basas dedi ki:

  Iyi yaniyla kotu yaniyla bir dizi daha biti yeni dizileri beklemekteyiz 😉

 2. Mutlu Son Seven dedi ki:

  fantastik bir diziydi… isterdim ki P’Nop da geleceğe gitsin görsün hatta gelecekte devam etsinler olmadı zevkle izlediğim bu diziye emek veren herkese çok teşekkür ediyorum <3

 3. Asideni dedi ki:

  Cevri icin tesekürler.bu dizide en çok sevmediğim seyler en basta Thep, Bua, ve Jun karakterleri offf tabikide su çok yapmacık çok gicik dövüş sahneleri.