Please Feel at Ease Mr. Ling 21.Bölüm

23.06.2021
164
Please Feel at Ease Mr. Ling 21.Bölüm

Please Feel at Ease Mr. Ling 21.Bölüm

 • Dizi Adı:  Please Feel at Ease Mr. Ling /  I Accidentally Found Love
 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 24
 • Orijinal Kanal:  Youku
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
 • Dizimiz Günceldir.  Altyazısı geldikçe çevrilip eklenecektir.

Please Feel at Ease Mr. Ling 21.Bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

Hikayemiz, bir kaza sonucu, şans eseri başarılı yönetici Ling Yue ile karşılaşan Gu An Xin adında genç bir kadının, yani ‘tavşanın’ eve nasıl ‘büyük kötü bir kurt’ getirdiğini anlatıyor.

Gu An Xin, hayallerini gerçekleştirmek için çok sıkı çalışan, cesur bir kadındır. Günlük hayatında teslimatçı olarak çalışmaktadır ve sıradan bir hayatı olduğunu düşünmektedir.

Taa ki Ling Yue ile tanışana kadar. Ling Yue ile olan bu beklenmedik karşılaşma, Gu An Xin’in hayatını baştan aşağı değiştirecektir.

Büyük bir şirketin varisi olan Ling Yue, aile işini devralmaya hazırlanıyordur, taaki neredeyse hayatına mal olacak talihsiz bir kaza geçirene kadar.

Kaza yüzünden ciddi bir şekilde yaralanır ve ölüme terk edilir. Çaresizce öleceğini düşünürken son gücüyle kendisini yola atar ve Gu An Xin karşılaşır.

Ling Yue’nin bu halini gören Gu An Xin, hemen onu hastaneye götürür. Ciddi yaralanmalarının yanı sıra, Ling Yue bir de hafızasını kaybetmiştir. Gu An Xin’in gönlü, onu o şekilde bırakmaya elvermez ve onu evine götürür ve ona, sağlığına geri kavuşturacağına söz verir.

Birbirlerinin tamamen zıttı olan bu iki insan, zaman ve sabırında yardımıyla birlikte vakit geçirdikçe birbirlerine karşı duygular beslemeye başlarlar.

Zamanla birbirlerine daha da yakınlaşan bu ikili, Ling Yue’nin hafızasını geri kazanmasıyla birlikte eskisi gibi olabilecekler mi? Ling Yue hafızasını geri kazandığında, Gu An Xin ile birlikte olmaya devam edebilecek mi?

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Editör-Yönetici
YORUMLAR

 1. Luna dedi ki:

  Abiimm seni gördüğüme bu kadar sevineceğimi sanmazdım ghjgkhjfkjhfkj

 2. hazan dedi ki:

  üvey anne gibi şu kılkuyruk güccük kardeşte de bir pilik çıkacak gibi, sanki üvey anneyle işbirliği yapmış gibi geliyor bana

 3. hazan dedi ki:

  mailru linkind neden tayland dizisi var ilgilenirmisiniz

 4. xee dedi ki:

  ne bu hırs yahu kızın herşeyini elinden almış canınıda istiyor ne üvey anne imiş..

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın