Plerng Boon 17.Final Bölüm

Plerng Boon 17.Final Bölüm

 

 • Dizi: Plerng Boon,The Frenemies , The Fire of Virtue,
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm: 17
 • Süre: 1 saat 50 dakkika
 • Edit; Kore editlerim
 • Çevirmen: FKeNaN7

 

plerng boon 01

 

Plerng Boon Konusu;

Pimala ve Jai Rerng çocukluk arkadaşıdır. Jai Rerng her zaman uçarı aklına düşeni yapan ve ahlak değeri fazlaca olmayan zengin bir ailenin tek kızıdır. Pimala ise mütevazı bir ailede yetişen öz saygınlığı olan ahlaki değerlere düşkün bir gençtik bu iki arkadaş iki zıt karakter bir nevi eksi ve artı grupların bilimsel çekiciliği gibi birbirle çok iyi anlaşmaktadır.. (Bu Pimin saflığından da olabilir Bu benim düşüncem bu arada Çevirmen yorumu diyelim) Pimala’nın karşısındaki boş eve taşınan genç mimar Rerk oldukça çekici geleceği parlak bir gençtir Babası çok ünlü bir mimar olmasına rağmen kendi ayakları üstünde durmak istemektedir Rengi’nin önlenemez ışıltısına kapılıp ona aşık olur ve şimdi tek bir hayali vardır Rerng ile evlenmek.

Rerng’in kendisinden daha zengin sosyetik bekar  Terdpan ile evleneceğini öğrendiğinde nasıl yalanın içinde olduğunu anlayıp büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Kırık  kalbi’ni Pimala’nın hayat dolu gülüşüyle tamir eder zamanla iki çift birbirlerine aşık olur ve sonunda evlenmeye karar verir…

” Bilemezsin Kim Dost Kim Düşman

                                                           Bazen Tuttuğun Eldir Seni Arkadan Vuran” 

Yorumlarınızı bekliyorum iyi seyirler…..  FKeNaN79

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. baharcık dedi ki:

  çevirmen arkadaşın ( fkenan) eline emeğine sağlık .yorumları harikaydı keyifle izledim.teşekkürler

  1. Eylül dedi ki:

   Nasi izledim Allah aşkına link açılmıyor sona kadar geldim hepsi aynı

   1. Fkenan79 dedi ki:

    Bütün lınkler çalışıyor lütfen tarayıcı değiştirip tekrar deneyin