Present is Present 2.Bölüm

Present is Present 2.Bölüm

  • Dizi Adı: Present is Present
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 30 dk.
  • Tür: Gizem, Gerilim, Romantik, Fantastik
  • Oyuncular: Fan Zhi Xin, Tu Bing, Wu Hao Ze, Liu Jia Xi
DİZİ ANA SAYFA

Present is Present izle | Asyalog.com

Present is Present Konusu:

Yuan Xia zorluklar içinde büyümüş, ancak her zaman güneş ışığını hedeflemiş, daha iyi bir gelecek için özlem duyan sarsılmaz bir kişiliğe sahip genç bir kadındır.Mu Communicaiton Group’ta, biraz haşeri ve çapkın görünümlü Wei Zi Qi’nin asistanlığını yapmaktadır. Wei Zi Qi, daha genç bir çocukken babasının ölümünden sonra hayata küsmüş, ancak küçük Yuan Xia’nın arkadaşlığı sayesinde hayata tutunmuş, şimdi Mu Communication Group’un yeni CEO adayı olan genç bir adamdır. Yıllar önce izini kaybettiği ve yıllardır aradığı Yuan Xia’yı bulunca, onun asistanı olmasını sağlar. Yuan Xia, Wei Zi Qi’nin yıllar önce yanından ayrılmadığı Wei abisi olduğunu bilmiyordur (ya da biliyor mudur?)

Şirket içerisindeki bir takım güç savaşları yüzünden hayatları tehlikede olan Wei Zi Qi ve Yuan Xi, bir şekilde zamanda ileri geri hareket ederek, bu gelecek ve geçmiş arasındaki kısıtlı iletişim ile birbirlerini bu tehlikelerden korumaya çalışırlar. Aşkları zaman ve mekânı aşar, sayısız paralel evrende iç içe geçer ve yeniden birleşir, birbirlerini defalarca kurtarır, birbirlerine derinden aşık olurlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Sonraki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. hulyagul dedi ki:

  ellerinize emeginize sağlık çok teşekkürler emekleriniz için