Rang Mai Hua Jai Derm (2016)

Rang Mai Hua Jai Derm (2016)

Rang Mai Hua Jai Derm (2016)

  • Dizi Adı: Rang Mai Hua jai Derm / New Body Same Heart / Nai Leh Saneh
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, drama, intikam, doğaüstü
  • Süre: 1 saat, 5 dakika.
  • Yıl: 2016
  • Oyuncular: Tui Thiraphat Sajakul, Vill Wannarot Sonthichai, Jeab Sopitnapa Chumpanee

Aynı hayat, ikinci bir şans.

Pattinee başarılı bir iş kadını, oğlu Boat’a sevgiyle bağlı bir anne ve otellerini işleten kocası Kawin’e sadık bir eştir. Diğer taraftan, Nalantha ise hastane sahibi bir Profesörün iyi niyetli, temiz ve doğuştan kalp hastası, zayıf kızıdır ve onun parası sayesinde lüks bir araba galerisi olan Pee ile evlidir. Her ne kadar babası Pee’yi istemese de ve onun bir para avcısı olduğuna inansa da Nalantha kocasını çok sevmektedir. Bu iki kadın en saf duygularıyla bir tapınakta yan yana gelirler. Kaderleri o gün bağlanır. Ve sonunda bir gün kader oyununu oynar.

Rang Mai Hua Jai Derm - Asyalog.com En güncel Asya dizileri çevirileri

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Pattinee kocasını yanlış anlar ve Nalantha da kocasını metresi ile suçüstü yakalar. Kadınların iki dünyası çarpışır. Pattinee bir araba kazası geçirip ölürken, yaşanan bir takım olaylar sonucu ruhu Nalantha’nın bedenine girer. Daha genç ve güzel, yeni bir yüz ve kimlik ile, Pat artık hem Lan’in hayatına yön verirken hem de kocasından intikam alma peşindedir.

Rang Mai Hua Jai Derm türkçe altyazılı izle- Asyalog.com

Nalantha & Vill Wannarot Sonthichai

Tertemiz bir kalbe sahip olan Nalanhta diğer yarısı sandığı eşi için dünyaları vermeye hazırdı. Fakat sonunda yalnızca kaybeden oldu. Yanlış bir adamı doğru şekilde sevmeye çalışmak en büyük hatasıydı.

Pattinee Jeab &  Sopitnapa Chumpanee

Ailesini bir trajediye kurban vermiş ve aynı trajedinin evlilik hayatında da kendisini bulacağından korkarak bütün hayatını geçirir. Öyle ki; bir çok olan bitene gözü kapalı kalır yıllarca. Gerçeği öğrenmek ve etrafında dönen hain planı anlayabilmek için hayatı çok kısadır. Fakat bir mucize ona ikinci bir şans verecektir.

Kawin & Tui Thiraphat Sajakul

Kadınlar tarafından hep ilgi görmüş ve bundan hiç şikayet etmemiş bir adam. Çekiciliği ve başarısı bir çok kadının rüyası olsa da o tövbe ederek karısına verdiği sözü tutar. Fakat oyunun kuralları onun da elinde değildir. Kawin’i gözüne kestiren azılı bir kadın ortalığı birbirine katacaktır.

Rang Mai Hua Jai Derm Fragmanı için ⇓⇓

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm Final

 

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın