Road Home (2023)

Road Home (2023)

 • Dizi Adı: Road Home, Eve Dönüş Yolu
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 30
 • Yayın Günleri:
 • Orijinal Kanal: Hunan TViQiyiMango TV
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen:   looney_girl
 • Oyuncular: Jing Bo Ran, Tan Song Yun, Baby Zhang, Li Min Cheng, Zhang Qiao Er

Road Home Türkçe Altyazılı izle | Asyalog

Road Home Konusu: 

Eski aşk ikinci şansı hak eder mi?

Gui Xiao ve Lu Chen öğrencilik zamanlarında birbirini seven iki aşık gençtir. Lu Chen’in polis okuluna gitmesi ve Gui Xiao’nun da üniversiteye kabulü sebebiyle iki aşık istemeyerekte olsa birbirlerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Zorlu fiziksel ve zihinsel eğitimleri başarıyla tamamlayan Lu Chen özel bir polis memuru olarak ülkenin farklı bir bölgesinde göreve başlar. Bu sırada Gui Xiao, kendisini finans dünyasına götürecek bir kariyer yoluna girmiştir.

10 yıl sonra Gui Xiao, Lu Chen’in bulunduğu Qining şehrine bir gezi için bir arkadaşına katılmaya karar verir. Hala onu unutamamakta, merakını ve özlemini gidermek istemektedir. Tekrar karşılaştıklarında, aralarında bir gariplik olan iki yabancı gibidirler. Ancak Gui Xiao ve Lu Chen, birbirlerine karşı, aradaki yıllar nedeniyle ifade etmekte zorlandıkları derin hisler besliyorlardır. Bu aşka ikinci bir şans daha verecekler mi?

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm30.Final Bölüm
YORUMLAR

 1. Yağmur dedi ki:

  Bence kız her şeyi unutmalı

 2. cherrywis dedi ki:

  yeni bölüm ne zaman gelir acaba 🙂

 3. iren dedi ki:

  yeni bölümler ne zaman gelecek

  1. MadBean dedi ki:

   Dizi anasayfasında bölümlerin yayın günleri yazmaktadır. Dizi ile ilgili her bilgiye olaran ulaşabilirsiniz. Dizinin yayın günleri Cumartesi Pazar günleridir.

 4. züleyha dedi ki:

  Bu dizi harika mutlaka izleyin çift çok tatlı naif????

 5. xee dedi ki:

  onlar birbirine şans verir mi bilmemde biz diziye şans verelim…. erkek başrolü love 020’nin sinema filminde izledim, severim. kızımız go ahead dizisinde iyi performans segilemişt, başka dizilerini izledim tabikiiii……

 6. Japon_incisi dedi ki:

  Benim hiç eski aşkım olmadı bilemem ama şimdi duruma bağlı, nasıl ayrı düştüğümüze falan yani