Roses & Guns 3-4.Bölüm

Roses & Guns 3-4.Bölüm

   • Dizi Adı: Roses & Guns
   • Ülke: ÇİN
   • Bölüm Sayısı: 18 ( Dizimiz günceldir yazının kaynağı çinceden yapılmaktadır.)
   • Tür:Tarihi,Romantik,Dram
   • Çevirmen: FKeNaN
   • Süre: 12 dk
   • Oyuncular: Flora Dai, Dai Gao Zheng ,Lin Ya Dong,Tan Kuo Kuo 
   • DİZİ ANA SAYFA

   photo 2024 02 14 13 08 25

   Roses & Guns Konusu:

   1900 yıllarda cumhuriyet döneminde Ajan bir kadın Wen Yu Nong ve Şehrin Generali’nin oğlu Qin Ke Wen arasındaki aşkı ve nefreti konu almaktadır. Hikayemiz 4 yıl sonrasında başlar, Yeğenini ziyarete giden Komutan Qin’in yeğeninin karısı ile karşılaşmasıyla her şey 4 yıl öncesine yeniden döner. Geçmişte ve tekrar karşılaştıklarında yaşananlar yanlış anlaşılmalar bu aşkın ve nefretin üzerindeki etkisine tanık olacağımız bu hikayede silahlar çekilecek güller koparılacak.

   Genç yaşta babasını kaybeden Yu Nong’ın, babasının son vasiyeti üzerine intikam almak yerine nişan sembolü olan yeşim kolyesini alıp nişanlısını bulması istenir. Nişanlısını bulmak için yolla çıkan Yu Nong yolda bayılır ve kendisini gizli görevler yapan bir teşkilatın içinde bulur. Yeşim kolyesi kaybolmuş ve tek çaresi ailesinin neden öldürüldüğünü bilen bu insanlardır. Artık tek istediği babasının son isteğini yerine getirmek, yeşim kolyesini bulup nişanlısını bulmaktır. Hiçbir şey kolay olmadığı gibi bu insanların da bunun karşılığından Yu Nong’dan bazı istekleri vardır.

   ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

   Önceki Bölüm

   Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Beybun dedi ki:

  Kadını erkek kıldığına sokup erkek diye yutturmalarının amacı nedir? Bari dudağındaki o parlak ruju sürmeselermiş. Erkek kıyafeti giyip saçını erkek gibi kesince erkek olmuyorsun. Kadın olduğunu anlamamak için ya kör olmak lazım ya da su katılmamış bir aptal.

 2. Defne dedi ki:

  Bakalım general aynı numaraya iki kez kanacak mı 🙂 bu arada konudan bağımsız, kötü adam/kadın ne kadar sevimsiz öyle