Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm

   • Dizi Adı: Sanaeha Sunya Kaen, Bittersweet Promise of Revenge
   • Ülke: Tayland
   • Bölüm Sayısı: Bölüm Sayısı: Eski yayın 15 Bölümdür (1 blm suresı 2 saaattir) Ancak resmi kanallın yenı yayın videosu suresı 1 blm 45 dk şeklindedir ellimizdeki temiz kaynak 29 Bölüm göstermektedir.
   • Tür: Romantik
   • Yayın Günleri: 
   • Çevirmen: FKenan79
   • Süre: 1 saat 50 dk
   • Oyuncular: Dome Pakorn Lum, Janie Tianphosuwan
   • NOT; 
  DİZİ ANA SAYFA

  Sanaeha Sunya Kaen Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

  Sanaeha Sunya Kaen Konusu:

  KTK Kuruluşu’nunn zengin Başkanı Kin,  7 yıllık uzun dönem sevgilisi olan Ganok ile yeni evlenmiştir. Düğün gecelerinde gelin Ganok, Kin için yaptığı düğün hediyesini getirmeyi unuttuğunu fark eder. Onu almak için eve koşar.

  Bu sırada havaalanından yeni çıkmış olan Tawan adında genç bir kadın, uzun süredir nişanlı oldukları sevgilisinin onu, hamile bıraktığı başka bir kadınla aldattığını ve nişanlarını bozduğunu öğrenmiştir. Tawan, nişanlısını yıllarca finansal ve duygusal olarak sadakatle desteklemiş, kendini onun için feda etmiştir, ancak nişanlısının başından beri onu kullandığını öğrenir. Yaralı ve kalbi kırık Tawan, yağmurda eve yürürken karşıdan karşıya geçerken Ganok’un arabasına çarpar. Kazanın ardından Tawan hastaneye kaldırılır, ancak Ganok’un öldüğü duyurulur.

  Kin, henüz daha bir gecelik evli olduğu hayatının aşkını kaybettiği için mahvolmuştur. Kin, karısının araba kazasına kimin sebep olan kişiyi keşfettiğinde, gelinini öldürdüğü için Tawan’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapmaya ant içer. Tawan, Kin ile bir iş sözleşmesi imzalayınca farkında olmadan onun tuzağına düşer. Kin öfkesinden ve kalp kırıklığından kurtulabilecek mi, yoksa intikam ihtiyacı hem onu ​​hem de Tawan’ı daha büyük bir trajediye mi sürükleyecek?

  ???? DUYURU !!! ⚠

   

   

  DİZİNİN 2014 YILLINDA YAYINLANAN ORJINAL TEMIZ VİDEOSU HİÇBİR YERDE BULUNMAMAKTADIR. YAYINCI KANALIN ŞUAN SİTESİNDE BULUNAN VİDEO BAZI SAHNELERİ KESİLMİŞ ŞEKİLDEDİR. KESİLEN SAHNELER DİZİ KONUSUNU VE AKIŞINI ETKİLEYECEK SAHNELER DEĞİLDİR. VE  ESKİ YAYININ İNGİLİZCE ALTYAZILI VİDEOLARINDAN YAZILARI TEK TEK ZAMANLAYARAK YAYINCI KANALIN YENİ YAYINLADIĞI VİDEOSUNA UYGUN ŞEKİLDE ZAMANLAYIP ÇEVİRİYORUM. BU ŞEKİLDE OLMASINDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM. İNGİLİZCE VİDEODAN İSTEDİĞİNİZ GİBİ EKSİKSİZ İZLEYEBİLİRSİNİZ. TEKRAR EDİYORUM, KESİLEN SAHNELERİN HİÇBİRİ ÖNEMLİ SAHNELER DEĞİLDİR. BİREBİR ZAMANLAYIP ÇEVİREN KİŞİ OLARAK BUNU GARANTİ EDEBİLİRİM. AMA İLLAKİ HİZMETÇİLERİN VE İŞYERİNDEKİ ÇALIŞANLARIN DEDİKODU YAPTIĞI SAHNELERİNİ DE İZLEMEK İSTİYORUM, BU ŞEKİLDE İZLEYEMEM DİYORSANIZ YAPACAK BİR ŞEY YOK. DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM, BU KADAR ELEŞTİRİ ALIP BİR DE SAATLERCE TEK TEK ELLE YAZIP ZAMANLAMAYLA UĞRAŞMAK ZORUNDA DA KALMAMIŞ OLURUM.

   

  ADMİN FKeNaN

  ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

  Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. VeronicaPark dedi ki:

  süpersiniz cevirileriniz + yorumlariniz dizileri daha zevkli kiliyor

 2. Ayana dedi ki:

  Dizi çok güzeldi emeginize sağlık teşekkür ederim

 3. Gülfem dedi ki:

  Bu dizi neden tam yok acaba bir kaç yerde İngilizce altyazılı bulunmaktadır acaba tamamını yayınlıyamazmısınız lütfen çok güzel bir dizi yinede tüm emekleriniz için sosuz teşekkürler

  1. MadBean dedi ki:

   Dizinin ana sayfasında dizinin yayın günleri yazıyor. Her pazartesi ve perşembe günleri dizinin yeni bölümü geliyor. Dizinin yayınlanması için belirlenen günler Pazartesi ve perşembe günleridir. O günler dışında bölüm verilmeyecektir. Kaldı ki dizinin herhangi bir ingilizce harici altyazı kaynağı yok. Video üzerinde bulunan ingilizce çevirisi ile bütün replikler tek tek zamanlanarak ve yazılarak çevriliyor. Yani tak diye bütün bölümler bir anda verilemiyor.

 4. murat dedi ki:

  yeni bölümler ne zaman

 5. hatun dedi ki:

  en sevdiğim tşkler

 6. Demirai dedi ki:

  Pakorn Lum’un çevirisini beklediğim bir kaç dizisi var umarım ilerleyen zamanlarda onları da sizin çevirinizle kaliteli bir şekilde izleme fırsatı bulabiliriz . Buang Ram Satan,Tawan Tor Saeng, Rum Mai Mee Sun Tay aklıma gelen dizileri bunlar. Bir de buna benzettiğim Tui Thiraphat’ın Mai Sin Rai Fai Sawart diye bir dizi var belki denk gelirseniz onu da bu sitede izlemek isterim. Kaliteli çeviri çok zor. Hele ki söz konusu,Tayland veya Tayvan yapımı diziler olunca orijinal dilde izlemek ayrı yorucu sadece hareketlerden ne dediğini mantık yürüterek çıkarmak ayrı çaba gerektiriyor. Emekleriniz için ayrıca tekrar teşekkürler.

 7. Demirai dedi ki:

  Genelde dizileri tüm bölümlerin yüklenmesi bittikten sonra izlerim de bu dizinin orijinal halini yabancı platformda izlemiştim. Şimdi arkama yaslanıp gönül rahatlığıyla altyazılı olarak izlemekten keyif alacağım. Çeviri için teşekkürler.

 8. Nurten dedi ki:

  Diziyi merakla bekliyorum cok guzel

 9. nur dedi ki:

  sevgili admin insallah devamı gelir dizinin . şimdiden ellerinize saglık

 10. azis dedi ki:

  Yeni dizi icin coooook tesekkürler:)

 11. MK dedi ki:

  Açıkçası diziyi eklemeniz çok sevindim. Bu dizi daha önce başka bir platformda görmüş ve izlemiştim ama o da sadece 2 bölüm yayınlamıştı diziyi çaldıkları için. Hakklılardı bırakmakta. Neyse dizi için çok teşekkür ederim. Emeğinize ve elinize sağlık kolay gelsin. Bu arada da lütfen emek için dizileri de yayınladıkları platformlardan izleyelim ki devam etsinler.