Sanaeha Sunya Kaen 15.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 15.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 15.Bölüm

  • Dizi Adı: Sanaeha Sunya Kaen, Bittersweet Promise of Revenge
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: Eski yayın 15 Bölümdür (1 blm suresı 2 saaattir) Ancak resmi kanallın yenı yayın videosu suresı 1 blm 45 dk şeklindedir ellimizdeki temiz kaynak 29 Bölüm göstermektdir.
  • Tür: Romantik
  • Yayın Günleri: Pazartesi , Perşembe
  • Çevirmen: FKenan79
  • Süre: 1 saat 50 dk
  • Oyuncular: Dome Pakorn Lum, Janie Tianphosuwan
DİZİ ANA SAYFA

Sanaeha Sunya Kaen Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Sanaeha Sunya Kaen Konusu:

KTK Kuruluşu’nunn zengin Başkanı Kin,  7 yıllık uzun dönem sevgilisi olan Ganok ile yeni evlenmiştir. Düğün gecelerinde gelin Ganok, Kin için yaptığı düğün hediyesini getirmeyi unuttuğunu fark eder. Onu almak için eve koşar.

Bu sırada havaalanından yeni çıkmış olan Tawan adında genç bir kadın, uzun süredir nişanlı oldukları sevgilisinin onu, hamile bıraktığı başka bir kadınla aldattığını ve nişanlarını bozduğunu öğrenmiştir. Tawan, nişanlısını yıllarca finansal ve duygusal olarak sadakatle desteklemiş, kendini onun için feda etmiştir, ancak nişanlısının başından beri onu kullandığını öğrenir. Yaralı ve kalbi kırık Tawan, yağmurda eve yürürken karşıdan karşıya geçerken Ganok’un arabasına çarpar. Kazanın ardından Tawan hastaneye kaldırılır, ancak Ganok’un öldüğü duyurulur.

Kin, henüz daha bir gecelik evli olduğu hayatının aşkını kaybettiği için mahvolmuştur. Kin, karısının araba kazasına kimin sebep olan kişiyi keşfettiğinde, gelinini öldürdüğü için Tawan’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapmaya ant içer. Tawan, Kin ile bir iş sözleşmesi imzalayınca farkında olmadan onun tuzağına düşer. Kin öfkesinden ve kalp kırıklığından kurtulabilecek mi, yoksa intikam ihtiyacı hem onu ​​hem de Tawan’ı daha büyük bir trajediye mi sürükleyecek?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. murat dedi ki:

  izledigim güzel dram intikam dizilerinden biri yıllardır alt yazı bekliyordum 16ve 17 bölümler ne zaman

 2. sevilay dedi ki:

  yeni bölümler ne zaman gelecek

  1. Fkenan79 dedi ki:

   hafta bıtmeden ekleyeceğim

   1. murat dedi ki:

    merhaba
    haftanın son günü bugün ne zaman yayınlanacak 16 bölüm

 3. murat dedi ki:

  yeni bölüm ne zaman bekliyoruz

  1. Fkenan79 dedi ki:

   bu hafta 2 blm eklenecek yarın ve ctesı gunu

 4. mürüvet dedi ki:

  o dizinin cevirisi olursa bilgi verirseniz sevinirim

 5. mürüvet dedi ki:

  merahaba neden yeni bölümler çok geç geliyor haftada 1 bölüm yükleniyor birde yutubda gördügüm çok güzel bir dizi var çok izlemek istiyorum çevrisi neden yapılmıyor acaba dizinin ismi Kularb tud petch çok etkileci duruyor biraz eski bi dizi galiba gerçekten çevrisi yapılsa çok mükembel olur lütfen….

  1. Fkenan79 dedi ki:

   haftada 2 bölüm açılıyor carşamba cuma gunu dun yani yayınldı 1 hafta 1 blm ekledı o zamanda hastalandığımı yazmıstım 2016 yıllında yapılmıs hazır bır alt yazısı olmayan bır dızı için emin olun gayet ıyı yayın gunu cunku butun konusmalar tek tek yazılıp zamnlanıyor.. soyledığınız diziyede bakalım yeterlı kaynak varsa cevırı lıstesıne eklerım.

   1. Zehra dedi ki:

    Bölümler artık çarşamba ve cuma mı yayınlanacak acaba

 6. selma dedi ki:

  merhaba yeni bölümler gelecek mi

  1. MadBean dedi ki:

   Evet gelecek. Dizi final yapana kadar çevrilmeye devam edecek.

   1. Seda dedi ki:

    Sanaeha sunya kaen lütfen dizi bitmesin ve nolursun yarın 16 cı bölmü verin lütfen ben bu diziyi çok beğendim hemde çok

 7. murat dedi ki:

  teşekkür edriz bölümlerin devamını bekliyoruz

 8. Arzu dedi ki:

  Merhaba
  Bu dizinin devamı niye yok bitmediki dizi

  1. Fkenan79 dedi ki:

   dizi devam edıyor yayını açan arkadaş yanlıs yazmıs düzeltildi..