Sanaeha Sunya Kaen 25.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 25.Bölüm

  • Dizi Adı: Sanaeha Sunya Kaen, Bittersweet Promise of Revenge
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: Eski yayın 15 Bölümdür (1 blm suresı 2 saaattir) Ancak resmi kanallın yenı yayın videosu suresı 1 blm 45 dk şeklindedir ellimizdeki temiz kaynak 29 Bölüm göstermektdir.
  • Tür: Romantik
  • Yayın Günleri: 27 OCAK 2024 TEN İTİBAREN HAFTADA 1 BÖLÜM
  • Çevirmen: FKenan79
  • Süre: 1 saat 50 dk
  • Oyuncular: Dome Pakorn Lum, Janie Tianphosuwan
DİZİ ANA SAYFA

Sanaeha Sunya Kaen Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Sanaeha Sunya Kaen Konusu:

KTK Kuruluşu’nunn zengin Başkanı Kin,  7 yıllık uzun dönem sevgilisi olan Ganok ile yeni evlenmiştir. Düğün gecelerinde gelin Ganok, Kin için yaptığı düğün hediyesini getirmeyi unuttuğunu fark eder. Onu almak için eve koşar.

Bu sırada havaalanından yeni çıkmış olan Tawan adında genç bir kadın, uzun süredir nişanlı oldukları sevgilisinin onu, hamile bıraktığı başka bir kadınla aldattığını ve nişanlarını bozduğunu öğrenmiştir. Tawan, nişanlısını yıllarca finansal ve duygusal olarak sadakatle desteklemiş, kendini onun için feda etmiştir, ancak nişanlısının başından beri onu kullandığını öğrenir. Yaralı ve kalbi kırık Tawan, yağmurda eve yürürken karşıdan karşıya geçerken Ganok’un arabasına çarpar. Kazanın ardından Tawan hastaneye kaldırılır, ancak Ganok’un öldüğü duyurulur.

Kin, henüz daha bir gecelik evli olduğu hayatının aşkını kaybettiği için mahvolmuştur. Kin, karısının araba kazasına kimin sebep olan kişiyi keşfettiğinde, gelinini öldürdüğü için Tawan’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapmaya ant içer. Tawan, Kin ile bir iş sözleşmesi imzalayınca farkında olmadan onun tuzağına düşer. Kin öfkesinden ve kalp kırıklığından kurtulabilecek mi, yoksa intikam ihtiyacı hem onu ​​hem de Tawan’ı daha büyük bir trajediye mi sürükleyecek?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Rmys dedi ki:

  Merhaba İyi Günler;
  Öncelikle yaptığınız ve emek verdiğiniz için tüm çevirilerinizi bizler ile paylaştığınız için şahsım adına teşekkür ederim.

  Bir tane dizi önermek istiyordum. Çeviri istek öneri bölümü var mıydı tam bilmiyorum.
  One Night Stand diye bir Tay dizisi. 13 bölümdü diye hatırlıyorum. Benim ki sadece bir öneri. Tavsiye mi denir tam olarak. Yanlış anlaşılmak istemem. Tabi ki de en son karar sizin. Siz uğraş veriyorsunuz o kadar benim haddime değil. Sadece bir bakar değerlendirir beğenirseniz bir fikir olur diye yazmak istedim. Hayatta en istemediğim şeylerden birisi yanlış anlaşılmak bu yüzden biraz uzunca açıkladım kendimi.

  Tekrardan tüm çeviriler emeği geçen herkese cümleten teşekkür ederim.

 2. Arzu dedi ki:

  İyi akşamlar Admin
  Lütfen yeni bölümleri cok gec veriyorsunuz
  Cok ara vermeyin
  Cok teşekür ederim emekleriniz icin

 3. alpii dedi ki:

  tsk admin . emeginize saglık 🙂