Sanaeha Sunya Kaen 3.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 3.Bölüm

  • Dizi Adı: Sanaeha Sunya Kaen, Bittersweet Promise of Revenge
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: Bölüm Sayısı: Eski yayın 15 Bölümdür (1 blm suresı 2 saaattir) Ancak resmi kanallın yenı yayın videosu suresı 1 blm 45 dk şeklindedir ellimizdeki temiz kaynak 29 Bölüm göstermektedir.
  • Tür: Romantik
  • Yayın Günleri: Pazartesi , Perşembe
  • Çevirmen: FKenan79
  • Süre: 1 saat 50 dk
  • Oyuncular: Dome Pakorn Lum, Janie Tianphosuwan
DİZİ ANA SAYFA

Sanaeha Sunya Kaen Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Sanaeha Sunya Kaen Konusu:

KTK Kuruluşu’nunn zengin Başkanı Kin,  7 yıllık uzun dönem sevgilisi olan Ganok ile yeni evlenmiştir. Düğün gecelerinde gelin Ganok, Kin için yaptığı düğün hediyesini getirmeyi unuttuğunu fark eder. Onu almak için eve koşar.

Bu sırada havaalanından yeni çıkmış olan Tawan adında genç bir kadın, uzun süredir nişanlı oldukları sevgilisinin onu, hamile bıraktığı başka bir kadınla aldattığını ve nişanlarını bozduğunu öğrenmiştir. Tawan, nişanlısını yıllarca finansal ve duygusal olarak sadakatle desteklemiş, kendini onun için feda etmiştir, ancak nişanlısının başından beri onu kullandığını öğrenir. Yaralı ve kalbi kırık Tawan, yağmurda eve yürürken karşıdan karşıya geçerken Ganok’un arabasına çarpar. Kazanın ardından Tawan hastaneye kaldırılır, ancak Ganok’un öldüğü duyurulur.

Kin, henüz daha bir gecelik evli olduğu hayatının aşkını kaybettiği için mahvolmuştur. Kin, karısının araba kazasına kimin sebep olan kişiyi keşfettiğinde, gelinini öldürdüğü için Tawan’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapmaya ant içer. Tawan, Kin ile bir iş sözleşmesi imzalayınca farkında olmadan onun tuzağına düşer. Kin öfkesinden ve kalp kırıklığından kurtulabilecek mi, yoksa intikam ihtiyacı hem onu ​​hem de Tawan’ı daha büyük bir trajediye mi sürükleyecek?

???? DUYURU !!! ⚠

 

 

DİZİNİN 2014 YILLINDA YAYINLANAN ORJINAL TEMIZ VİDEOSU HİÇBİR YERDE BULUNMAMAKTADIR. YAYINCI KANALIN ŞUAN SİTESİNDE BULUNAN VİDEO BAZI SAHNELERİ KESİLMİŞ ŞEKİLDEDİR. KESİLEN SAHNELER DİZİ KONUSUNU VE AKIŞINI ETKİLEYECEK SAHNELER DEĞİLDİR. VE  ESKİ YAYININ İNGİLİZCE ALTYAZILI VİDEOLARINDAN YAZILARI TEK TEK ZAMANLAYARAK YAYINCI KANALIN YENİ YAYINLADIĞI VİDEOSUNA UYGUN ŞEKİLDE ZAMANLAYIP ÇEVİRİYORUM. BU ŞEKİLDE OLMASINDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM. İNGİLİZCE VİDEODAN İSTEDİĞİNİZ GİBİ EKSİKSİZ İZLEYEBİLİRSİNİZ. TEKRAR EDİYORUM, KESİLEN SAHNELERİN HİÇBİRİ ÖNEMLİ SAHNELER DEĞİLDİR. BİREBİR ZAMANLAYIP ÇEVİREN KİŞİ OLARAK BUNU GARANTİ EDEBİLİRİM. AMA İLLAKİ HİZMETÇİLERİN VE İŞYERİNDEKİ ÇALIŞANLARIN DEDİKODU YAPTIĞI SAHNELERİNİ DE İZLEMEK İSTİYORUM, BU ŞEKİLDE İZLEYEMEM DİYORSANIZ YAPACAK BİR ŞEY YOK. DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM, BU KADAR ELEŞTİRİ ALIP BİR DE SAATLERCE TEK TEK ELLE YAZIP ZAMANLAMAYLA UĞRAŞMAK ZORUNDA DA KALMAMIŞ OLURUM.

EDİT; Kibarca ve içtenlikle iyi niyetle soran herkese iyi niyetle cevap verilmiştir.. Bu cevabım yayına açmadığım gereksiz hakarete varan yorumlaradır..

 

ADMİN FKeNaN

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Nihan dedi ki:

  Teşekkürler emeğinize sağlık

 2. Ayana dedi ki:

  Emeğinize sağlık teşekkür ederim .

 3. nee dedi ki:

  elinize sağlık yıllardır bekliyorum .çok çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.

 4. Yasar dedi ki:

  Senelerdir bu dizinin çevirisini bekliyordum teşekkürler sonunda siz çevirmeye karar verdiniz. Önemli sahneler olduktan sonra dedikodu sahnelerini izlemesekde olur. Emeğinize sağlık teşekkürler ve devamını bekliyoruz.

 5. Fkenan79 dedi ki:

  ???? DUYURU !!! ⚠

  ⚠ DİZİNİN 2014 YILLINDA YAYINLANAN ORJINAL TEMIZ VİDEOSU HİÇBİR YERDE BULUNMAMAKTADIR. YAYINCI KANALIN ŞUAN SİTESİNDE BULUNAN VİDEO BAZI SAHNELERİ KESİLMİŞ ŞEKİLDEDİR. KESİLEN SAHNELER DİZİ KONUSUNU VE AKIŞINI ETKİLEYECEK SAHNELER DEĞİLDİR. VE  ESKİ YAYININ İNGİLİZCE ALTYAZILI VİDEOLARINDAN YAZILARI TEK TEK ZAMANLAYARAK YAYINCI KANALIN YENİ YAYINLADIĞI VİDEOSUNA UYGUN ŞEKİLDE ZAMANLAYIP ÇEVİRİYORUM. BU ŞEKİLDE OLMASINDAN MEMNUN DEĞİLSENİZ DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM. İNGİLİZCE VİDEODAN İSTEDİĞİNİZ GİBİ EKSİKSİZ İZLEYEBİLİRSİNİZ. TEKRAR EDİYORUM, KESİLEN SAHNELERİN HİÇBİRİ ÖNEMLİ SAHNELER DEĞİLDİR. BİREBİR ZAMANLAYIP ÇEVİREN KİŞİ OLARAK BUNU GARANTİ EDEBİLİRİM. AMA İLLAKİ HİZMETÇİLERİN VE İŞYERİNDEKİ ÇALIŞANLARIN DEDİKODU YAPTIĞI SAHNELERİNİ DE İZLEMEK İSTİYORUM, BU ŞEKİLDE İZLEYEMEM DİYORSANIZ YAPACAK BİR ŞEY YOK. DİZİNİN YAYINI DURDURABİLİRİM, BU KADAR ELEŞTİRİ ALIP BİR DE SAATLERCE TEK TEK ELLE YAZIP ZAMANLAMAYLA UĞRAŞMAK ZORUNDA DA KALMAMIŞ OLURUM.

  ADMİN FKeNaN

 6. Mk dedi ki:

  Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederim. Güzel bir bümdü ama orjinali bildiğim için dizi çok havan ve kısa geliyor. Keşke orijinal l, kısaltılmamış jalini eeyebilseydiniz. Gene de buna da şükür der emekleriniz için tekrardan teşekkür ederim ve kolay gelsin çalışmalarınızda

  1. Fkenan79 dedi ki:

   bir kad defa daha yazdım, olmayan bir şeyi eklememizin imkanı yok 2014 yıllında yayınlanan yayının orjinal videosu bulunmamaktadır. BU dizinin çeviririsi 2016 yılında yapılmıştır ve ellımızde sadece üzerinde ingilizce yazı olan bır vıdeo bulunmaktadır ve kalitesizdir.(İngilizce yazının üzerine Türkçe ekleyemeyiz iki alfbede latin alfbesi olduğu için okuyamazsınız. arapça ve diğer dillerede bakıldı ama yok ) o kadar çok istendi ki bu dizi hani bu sayıyı 100-200 kişi olarak düşünmeyin bız işimizi daha zorlaştırarak genede yapmaya karar verdik. yrıca bır alt ayzısı olmdığı için hem videodan tek tek yazılarak zamalanıyor hemde ellımızdekı kanallın suan yayınaldığı vıdeoyo gore bu vıdeo zamanlanıyor…. Bizıde analrsınız yavınlanmayn yerler kısmına gelince emın olun hiçbir önemli shne bulunmamktdır. şirket calışanları hastnedekı olaylar veya evdeki hizmeetçi ıle annenın yada babanın konusmalrı bırebır ksılen sahnelerı zamanladığım için bılıyorum ve bır cok kışının boyle sahnelerı atlarak izlediğinide bılıyorum yada hızlandırarak ve ayrıca tbi bizde bırbır aynısı olasun istriz hem daha hızlı daha basıt olurdu ama olanı yapıp sizlere bu dızıyı yayınlamak istedim.

   1. MK dedi ki:

    Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. İşinizin ne kadar zor olduğunun farkındayım. Ben sadece diziyi severken izlediğim için naçizane fikrimi belirteyim dedim. Kabalık ettiysem kusura bakmayın. Tekrardan emekleriniz için teşekkürler ve kolay gelsin diğer çalışmalarınızda.

    1. Fkenan79 dedi ki:

     Kabalık dğil öylde algılanmadı aynı seyi bır kac kişi daha yazdı herkese tek tek acıklayarak yazıyorum size aynısı yaptıp kısaca kestırıp ellimideki kaynak bu demek ıstemedim anlayışınız için teşekkür ederim iyi seyirler

  2. Zehra dedi ki:

   Dizi çok güzel lütfen bölümleri bir an önce yükleyin bir de toplam kaç bölüm olacak dizi normalde 1 saat 50 dkk civarı siz bölümleri 45 dkk civarı atıyorsunuz emeğiniz için teşekkürler sitenizin dizilerini daima sitenizden izliyorum çevirilerin temiz ve güzel

 7. Defne dedi ki:

  Taylandlı kadınlar kocalarına sahip çıkacaklarına, ya da hatayı kendilerinde arayacaklarına hep diğer kadını dövüyorlar :p kesin çözüm! :))

 8. Mk dedi ki:

  Yeni bölüm için teşekkürler kolay gelsin