Sanaeha Sunya Kaen 6.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 6.Bölüm

Sanaeha Sunya Kaen 6.Bölüm

  • Dizi Adı: Sanaeha Sunya Kaen, Bittersweet Promise of Revenge
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: Bölüm Sayısı: Eski yayın 15 Bölümdür (1 blm suresı 2 saaattir) Ancak resmi kanallın yenı yayın videosu suresı 1 blm 45 dk şeklindedir ellimizdeki temiz kaynak 29 Bölüm göstermektedir.
  • Tür: Romantik
  • Yayın Günleri: Pazartesi , Perşembe
  • Çevirmen: FKenan79
  • Süre: 1 saat 50 dk
  • Oyuncular: Dome Pakorn Lum, Janie Tianphosuwan
DİZİ ANA SAYFA

Sanaeha Sunya Kaen Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Sanaeha Sunya Kaen Konusu:

KTK Kuruluşu’nunn zengin Başkanı Kin,  7 yıllık uzun dönem sevgilisi olan Ganok ile yeni evlenmiştir. Düğün gecelerinde gelin Ganok, Kin için yaptığı düğün hediyesini getirmeyi unuttuğunu fark eder. Onu almak için eve koşar.

Bu sırada havaalanından yeni çıkmış olan Tawan adında genç bir kadın, uzun süredir nişanlı oldukları sevgilisinin onu, hamile bıraktığı başka bir kadınla aldattığını ve nişanlarını bozduğunu öğrenmiştir. Tawan, nişanlısını yıllarca finansal ve duygusal olarak sadakatle desteklemiş, kendini onun için feda etmiştir, ancak nişanlısının başından beri onu kullandığını öğrenir. Yaralı ve kalbi kırık Tawan, yağmurda eve yürürken karşıdan karşıya geçerken Ganok’un arabasına çarpar. Kazanın ardından Tawan hastaneye kaldırılır, ancak Ganok’un öldüğü duyurulur.

Kin, henüz daha bir gecelik evli olduğu hayatının aşkını kaybettiği için mahvolmuştur. Kin, karısının araba kazasına kimin sebep olan kişiyi keşfettiğinde, gelinini öldürdüğü için Tawan’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapmaya ant içer. Tawan, Kin ile bir iş sözleşmesi imzalayınca farkında olmadan onun tuzağına düşer. Kin öfkesinden ve kalp kırıklığından kurtulabilecek mi, yoksa intikam ihtiyacı hem onu ​​hem de Tawan’ı daha büyük bir trajediye mi sürükleyecek?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. canan dedi ki:

  Ya o son sözleri yazan arkadaş ( Aklım çıktı ) kahkahayla güldürdün beni yemin 😀 😀 😀

 2. sevil dedi ki:

  devamı ne zaman gelir

  1. Fkenan79 dedi ki:

   yayın günleri acıklamada yamaktadır dizimiz haftada 2 gun yayınlanmaktadır.

 3. canımsansa dedi ki:

  Son sahnedeki yorumunuz beni güldürdü Allah da sizi güldürsün. Ben de son sahnede geldi gene Şam şeytanı aklımdan geçirmedim değil :D.

 4. Ayana dedi ki:

  Valla adam karabasan gibi çıktı ortaya
  Emeginize sağlık teşekkür ederim

 5. nur dedi ki:

  çoooook tsk. :))))

 6. Sedika dedi ki:

  Bir ara bir Tayland dizisi vardı siteden kaldirildimi konusu hatırladığım kadarıyla bir tetikçi kadın onu ordurmek isteyen arkadaşlarından kaçarken ucumrum dan düşerek havizasini kaybediyor onu bir polis buluyor ve onun evinde kalmaya başlıyor sonra sahte bir çift oluyorlar sanırım sitede üç bölümden başka yayınlanmadı neden acaba altyazılı sorunumu yoksa dizi Tayland’da yayından mı kaldırıldı çünkü hiçbir yerde bulamadım

  1. Fkenan79 dedi ki:

   dizinin kaynağının gelmeyceği duyruldu bızde kaldırdık ama bazı arastırmalrımız var suan o dizi için yakın zamanda tekrar baslayabiliriz..

   1. Sedika dedi ki:

    Umarım kaynak bulunur şimdiden teşekkürler ????????

 7. Demirai dedi ki:

  Teşekkürler emeklerinize

 8. rita dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER