Sapai Import (2020)

Sapai Import (2020)

Sapai Import (2020)

  • Dizi Adı: Sapai Import
  • Bölüm Sayısı:17
  • Ülke: Tayland
  • Tür: Romantik komedi, aksiyon, aile dizisi
  • Süre:1 saat 35 dakika
  • Çevirmen: MadBean

Sapai Import Konusu:

Lisa, İngiltere’deki eğitiminden ailesinin borçları sebebiyle geri dönmek zorunda kalan zengin ve şımarık bir kızdır. Ailesinin borcunu ödemek için çalışmak zorundadır. Ancak borç tahmin ettiğinden de fazladır. Don’ un annesi, Lisa’ nın borcunu ödemesine yardım eder.

Sapai import, Sapai import izle, sapai import türkçe altyazılı,

Bölümler sayfanın en altındadır.

Don, çok ünlü bir çiftlik sahibinin torunudur. Don’un büyükbabası ölmeden önce bir vasiyet bırakır. Don’u bir isteğini yerine getirmesi şartıyla halefi atamıştır. Çiftliği alabilmesi için, Don’ un bir yıl içerisinde evlenip çocuk sahibi olması gerekiyordur. Aksi takdirde çiftlik, kuzenine verilecektir.

Sapai Import izle, Bütün bölümler

Don’un annesi, Lisa’yı kızı gibi sevmektedir bu yüzden Lisa ve oğlunun evlenmesini istemektedir. İlk başta ikisi de evliliği reddetse de daha sonra, Don’un annesinin ölümcül bir hastalığa yakalandığı haberini öğrenince; Lisa Don’un annesine olan minnet borcunu ödemek için Don’la evlenmeyi kabul eder. Don ve Lisa sevdikleri kişilerle evlenmeleri gerektiğini düşündükleri için, Don’un annesinin hatrına sadece 6 ay evli gibi davranmayı kabul ederler.

Farklı yaşam tarzlarına rağmen, kaderin önünde hiçbir şey duramaz. Aralarında ki aşk kıvılcımı çakmaya başlamıştır bile.

Sapai Import Fragmanları için ⇓⇓

FRAGMAN 1

FRAGMAN 2

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17. Bölüm Final
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

  1. AYŞE dedi ki:

    güzel diziydi, yayınlaNMASINDA emeği geçenlere teşekkürler.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın