Shanai Marriage Honey 5.Bölüm

Shanai Marriage Honey 5.Bölüm

  • Dizi Adı: Shanai Marriage Honey, In House Marriage Honey
  • Ülke: Japonya
  • Bölüm Sayısı: 7
  • Tür: Romantik, Komedi
  • Süre: 25 dk
  • Oyuncular: Itagaki Mizuki, Matsui Airi
  • DİZİ ANA SAYFA

Shanai Marriage Honey Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Shanai Marriage Honey Konusu:

Miura Manatsu, kendisini bir ikilem içinde bulan genç bir ofis çalışanıdır. Annesi sağlık sorunları yaşamaktadır ve evlenmenin annesini biraz neşelendirmek ve iyileşmesine yardımcı olmak için iyi bir yol olacağına inanmaktadır. Tek sorun, bir kız arkadaşının olmamasıdır. Bu yüzden bir arkadaşlık uygulaması indirir ve potansiyel partnerler aramaya başlar.

Uygulamanın bir diğer kullanıcısı olan Haruta Ami, eski sevgilisini unutmakta zorlanan ve eski aşkını unutmak için yeni bir ilişkiye dalmaya karar vermiş bir kadındır. İkili internette tanışır ve birbirleri hakkında neredeyse hiçbir şey bilmeden aceleyle düzenlenmiş bir törenle evlenmeye karar verir.

Ama bir sorun vardır ki birbirleri hakkında çok az şey bilen bu ikisi aslında iş arkadaşıdırlar. Ve iş arkadaşlarına evleneceklerini söylemedikleri için, ilişkileri garip bir sır haline gelir. Yavaş yavaş birbirlerini tanımaya başlayan ikili evliliklerinin alışılmadık doğasına rağmen, gerçek aşkın tamamen ulaşılmaz olmayabileceğini keşfetmeye başlarlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.