Small and Mighty 24.Bölüm

Small and Mighty 24.Bölüm

  • Dizi Adı: Small & Mighty, Adalet İkilem
  • Ülke: Tayvan
  • Bölüm Sayısı: 26
  • Yayın Günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe
  • Çevirmen: İrem Aslan
  • Süre: 30 dk.
  • Oyuncular: Chen Bo Lin, Puff Kuo, Chen Yu

Small and Mighty Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Small and Mighty Konusu:

Dizi, kavgacı iki avukatın bakış açısından, sıradan insanların karşılaştığı hukuki ikilemleri anlatmaktadır. Liu Lang’ın bekar hayatı, bir gün küçük bir çocuğun kapısına gelip onun oğlu olduğunu iddia etmesi ile alt üst olur. Bu da yetmezmiş gibi bir de çaylak avukat Lin Xiaoyan ile ortak olması gerekmektedir.

Liu Lang (Chen Bolin) hukuk dünyasının seçkin, gururlu ve büyüleyici yıldızıdır. Tam terfi etmek üzereyken sevimli ve afacan bir çocuk olan Liu Liangliang Liu Lang’ın kapısına gelir ve onun babası olduğunu iddia eder. Küçük çocuğun annesinin yerini tespit edemeyen Liu Lang’in özgür hayatı, bir anda “baba” olmasıyla alt üst olur.

Koşullar nedeniyle, Liu Lang yüksek mevkili işini kaybeder ve bir kamu hukuku firmasında iş bulur. Ateşli çaylak avukat Lin Xiaoyan (Puff Guo) ile ortak olmaya zorlanır ve hukuk firmasında farklı kişiliklerle birlikte savaşmayı öğrenir. Ele aldıkları vakalar sayesinde Liu Lang, bir zamanlar bildiği dünyayı farklı bir perspektiften görmek için adaletin gerçek anlamını anlamaya başlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.