South Wind Knows 35.Bölüm

South Wind Knows 35.Bölüm

  • Dizi Adı: South Wind Knows / Güney Rüzgarı Biliyor
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 39
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, BÖLÜMLER GELDİKÇE ÇEVRİLİP EKLENECEKTİR
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen: MadBean & FKeNaN & Gökyüzü Bisikleti & MilkyWay
  • Oyuncular: Cheng Yi, Zhang Yu Xi, Li Xin Ze
DİZİ ANA SAYFA

South Wind Knows (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

 

South Wind Knows Konusu:

Sınır tanımayan doktorlarla birlikte çalışan botanikçi Fu Yun Shen, birçok hayat kurtarabilecek olağanüstü tıbbi özelliklere sahip bir bitkinin peşindeyken, gelişmekte olan bir ülkede insani yardım görevinde bulunan bir doktor olan Zhu Jiu ile tanışır. Bir yanlış anlaşılma yüzünden birbirlerine karşı diş bileyen ikili zamanla aralarındaki çekimi hissetmeye başlarlar ve yakınlaşırlar.

Keşfinden Çin’e geri dönen Fu Yun Shen, kardeşi Fu Xi Zhou’nun şifalı bitkileri Çin bitkisel kozmetiğine çevirerek kârı en üst seviye çıkarmaya çalıştığını öğrenir. Çok geçmeden Yun Shen bir araba kazası geçirir ve ciddi şekilde yaralanır. İlaç geliştirmenin durma noktasına gelmesi, olanlardan habersiz olan Zhu Jiu ile bir yanlış anlaşılmaya neden olur ve araları açılır.

Ancak kaderin bu çiftle işi henüz bitmemiştir. Bir yıl sonra, Zhu Jiu ve Fu Yun Shen çok farklı koşullarda tekrar karşılaşırlar. Bir kez daha romantizmin çekiciliğini hissederler ve ikinci kez aşklarını yürütmeye karar verirler. Ancak ilişkileri yeniden alevlenirken, Zhu Jiu ailesinin ölümüyle ilgili şaşırtıcı ve rahatsız edici bilgiler edinir. Bu bilgiler bir kez daha bu genç çiftin ilişkisine darbe vurduğunda, bu sefer Fu Yun Shen zorluklarda kazandığı bu aşkını tekrar kaybetmeye hiç niyetli değildir. Peki bu aşk her şeyin üstesinden gelebilecek midir yoksa bu aileler arasındaki geçmişteki sır genç çiftin üzerine kara bulut gibi çökecek midir?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.