Sweet Teeth (2021)

Sweet Teeth 

 • Dizi Adı: Sweet Teeth / Tatlı Dişler
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 22
 • Orjinal Kanal: iQiyiiQiyi
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
 • YAYIN GÜNÜ ; HAFTA İÇİ HERGÜN 1 BÖLÜM

Sweet Teeth Konusu:

Bir hastanede diş hekimi olarak görev yapan Ai Jing Chu aynı zamanda Donghu Üniversitesi’nde de ders verir. Okuldaki en yakışıklı adam olarak tanınır ve hem hastanede hem de okulda oldukça popülerdir. Ancak üniversite kütüphanecisi Zeng Li, küçük bir yanlış anlaşılma nedeniyle ona karşı önyargılıdır.

Sweet Teeth Türkçe altyazılı izle Asyalog

Zeng Li’nin annesi onu Doktor Ai’nin hastanesine, zorla aparey takmaya götürür. Doktor Ai’nin o hastanede çalıştığını öğrenen Zeng Li, ne pahasına olursa olsun Ai Jing Chu’dan kaçınmaya çalışır. Ama sonunda yine de onun hastası olur.

Asyalog- Sweet Teeth Türkçe altyazılı izle

İlk başta birbirlerini yanlış anlayan bu ikili giderek daha fazla etkileşime girdikçe, Zeng Li, Ai Jing Chu’nun aslında çok profesyonel ve sevecen bir insan olduğunu fark eder. Doktor Ai’ de Zeng Li’nin düşündüğü gibi biri olmadığını fark eder.

Zeng Li’nin ufak bir de kız çetesi vardır. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, yılbaşlarını dahi her zaman birlikte kutlayan, ilişkiler konusunda birbirleriyle kritik yapan yakın arkadaşları Ma Yi Yi ve Wu Ying’in de sırayla Deng Hao Ran ve Liu Yu Cheng’in kızların hayatlarına girmesi ile hayatları değişir.

Asyalog - Sweet Teeth Çin Dizisi izle

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm FİNAL
YORUMLAR

 1. Blink dedi ki:

  Allah için bana dizi söyleyin türk dizilerinden nefret ediyorum Amerikan dizileri cringe geliyor tek umudum asya dizileri ama beklentilerimi karşılayan cok az dizi var baslar başlamaz bir günde 2 sezon bitiriyorum tükendim sabahtan beri dizi dileniyorum

  1. İzleyici dedi ki:

   Falling into your smile tavsiye ederim harika bir dizi

  2. Laviniay🌙 dedi ki:

   Once we get married
   Love at night
   Unforgettable Love
   The romance of tiger and ross
   You are my glory dizilerini tavsiye ederim.

   İlk iki dizide de çiftler arası yanlış anlaşılma vs. diğer asya dizilerine nazaran yok denecek kadar kısacık oluyor. Olaylar genel olarak uzun sürmeden açılıyor. Çiftler zaten çok tatlılar ama benim sevmemin asıl nedeni dediğim gibi aralarında saçma anlaşmazlıkların öyle uzuuun uzuuuun sürmemesi. Üçüncü dizide de çift uyumu çok tatlıydı. Konu olarak eminim bu diziye muadil birçok dizi bulunabilir ama çift uyumu güzelliği sebebiyle gönlümü fethetti..😅 Dördüncü dizi kafa dağıtmalık, komik bir diziiydi.Son dizi de o kadar soft bir dizi kiii.. Başka dizilerde olduğu gibi başrol çifte yapışmış olan 2. erkek-kadın yok ( yani aslında eski sevgilileri var dizide fakat öyle yapışmıyorlar, çifte karşı komplolar kurmuyorlar), saçma sapan yanlış anlaşılmalar yok. Anlayacağınız sakin bir dizi öyle kaotik olaylar yok. Gerçekten yumoş yumoş yapan bir aşk hikayesi. Zaten oyunculuklara diyecek lafım yok.

 2. Coldface dedi ki:

  O kadar mutluyum ki sizin bu dizi çevirmiş olmanızdan 🤗🤗💖💖💖💖🤲🤲 ellerinize sağlık
  Çok eskiden birtane site vardı kaliteli çeviri yapan onlar sitelerini kapattı 😢onlar gibisi çıkmaz artık diyordum ama siz varsınız iyiki varsınız 😍😍

 3. İrem dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler. Sınavlarım bitti rahat rahat dizi izleyebilirim artık.

 4. Hacin dedi ki:

  Çeviri için çok teşekkürler!

  Pek bir beklentim olmadan izlediğim diziydi ama en beğendiklerimin arasına girdi. Entrikasız ve tatlı bir dizi. Şiddetle tavsiye ederim.

 5. Gözde dedi ki:

  Diğer sitelerde finalini bile vermişler 2 ay olmuş çeviri ve bölümler neden yok acaba ne zaman yüklersiniz 😔

  1. MadBean dedi ki:

   Merhaba, 2 ay önce diziyi final vermiş olan sitelerin çevirilerine bakarsanız makina çevirisi yapılıp bırakılmış olduğunu cümlelerin saçma ve anlaşılmaz olduğunu görürsünüz. Dizinin açıklama kısmında da yazdığı gibi hafta içi her gün bölüm verilmektedir.

   1. iremceren dedi ki:

    gerçekten tebrik ediyorum başarılarınız daim olsun çeviriler mükemmel kimisine göre bölümler geç olabilir ama en azından acaba ne demek istiyor aaa bunu demek istedi galiba diyip geri dönüp bakmak zorunda kalmıyorum kaliteli çeviri yapıyosunuz elinize emeğinize sağlık

 6. nanaa dedi ki:

  Bi wenjun dimi o bayılıyorum çocuğa çok güzel dizi

 7. xee dedi ki:

  çeviri bekliyorum dört gözle