Swing To the Sky (2020)

Swing To the Sky (2020)

  • Dizi adı: Swing to the sky / Swim to sky / Swin to sky
  • Türü: Romantik Komedi, Spor, Fantastik
  • Orijinal Kanal: iQiyi
  • Bölüm x Süre: 18 x 45 dk.
  • Çevirmen: SHIKUZU, Gimatuyaku

Swing To the Sky Konusu:

Xiao Yu adında bir deniz kızı şans eseri bir partide zengin, şımarık ve Ying Lan dalış takımının yatırımcısı olan Ling Kong ile karşılaşır. Ling Kong’un babası ölen deniz kızı eşi yüzünden deniz kızları hakkında araştırmalar yapan bir adamdır. Xiao Yu’nun deniz kızı olduğunu öğrenince onu korumak için çocuklarına onu nişanlısı olarak tanıtır ve Xiao Yu, King Kong’un hayatına bu sefer üvey annesi olarak girer.

Swing to the sky, swim to sky izle, Bütün Bölümler - Asyalog.com

Bölümler sayfanın aşağısındadır.

Aynı zamanda olağanüstü dalış yetenekleri ile Ying Lan Üniversitesi’nin dalış takımına katılır. Ling Kong ve Ling Chen kardeşler, Xiao Yu, efsanevi antrenör Chen Tian ve dalış tanrıçası Zhi Ya ile birlikte, dünyanın en zorlu dalış Yarışması olan “Swin to Sky Dalış Şampiyonası”nı kazanmak için birlikte bir yolculuğa çıkar. Yarışma için hazırlanırken, Xiao Yu ve Ling Kong yavaş yavaş dalış amatörlerinden “Swin to Sky Dalış Şampiyonası” için ciddi yarışmacılara dönüşürler.

Swing to the Sky türkçe altyazılı izle - Asyalog.com

Bu süreçte Ling Kong ve Xiao Yu yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Ancak dalış koçu Chen Tian’ın Xiao Yu’ya olan aşkı ve Xiao Yu’nun deniz kızı olmasından kaynaklanan problemler aşılması zor engeller oluşturur. İki aşık bu engelleri bazen tatlı,bazen acı,bazen hüzünlü,bazen komik yollarla aşar.

Swing To the Sky Fragmanı için ⇓⇓

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm Final

swing-to-the-sky-2-bolum

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.