Switch On (2021)

Switch On 

 • Dizi Adı: Switch On / Boyutlar Arası Aşk
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Tarihi: Kasım 19, 2021 – ?
 • Yayın Günleri: Cuma, Cumartesi
 • Orijinal Kanal: Channel 3
 • Süre: 45 dk.
 • Yaş Sınırı: Genel İzleyici Kitlesi
 • Çevirmen: FKeNaN79

Switch On Konusu:

A-Kin, oyun dünyasındaki bir karakterdir. A-Kin’in babası Brisana öldürülür. Bu üzücü olaydan sonra A-Kin, katili bulmak için çok uğraşır ve böylece oyun dünyasında adaletsizliğin düşmanı bir kahraman haline gelir.

Nisa babasını arayan bir cerrahtır. Yanlışlıkla başka bir paralel dünyaya girerek A-Kin’in hayatını kurtarır. Gerçek dünyaya döndüğünde, yaşadığı olayların, babasının geliştirdiği “Better world” adlı oyunun içerisinde gerçekleştiğini fark eder.

Switch On / W Tayland versiyonu, Türkçe altyazılı izle

Ancak Nisa, A-Kin’in gerçek dünyadaki gerçek bir insan olduğuna inanır.  A-Kin’in tehlikede olduğu her zaman ortaya çıkar ve ona yardım eder. Bir süre sonra başka seçeneği kalmayan Nisa, A-Kin’in sadece oyunun bir karakteri olduğu gerçeğini A-Kin’e anlatır.

Öğrendiklerinden sonra A-Kin eskisi gibi davranamaz. Daha sonra A-Kin gerçek dünyaya gelir ve bütün gerçekleri kendi gözleriyle görmüş olur. Ancak bir takım gizli ve gizemli olaylar A-Kin’in hayatını tehlikeye atar.

Nisa, A-Kin karakterinin oyunda öleceğini öğrenir ve bir şekilde geleceği tahmin edebildiğini fark eder. Nisa geleceği değiştirebilecek mi?

 

Dizi, başrollerin Lee Jong Suk ve Han Hyo Joo’nun olduğu Kore dizisi olan “Two Worlds / W” dizisinin uyarlamasıdır.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24.Final Bölüm
YORUMLAR

 1. Derya dedi ki:

  Neden switch on yayınlanmıyor yaa kaç haftadır bekliyorum.

 2. AİSHE dedi ki:

  Bu dizi de Kore dizisi olan W nin Thai versiyonu. Kore dizisini gerçekten beğenmiştim. Genelde Tayland versiyonları orijinal versiyonu bence geçemiyor. Bu diziye henüz başlamadım bölümlerin bitmesini bekliyorum. Umarım güzel olur. Aom’un devam eden (sanırım iki bölüm kaldı) Irresistible dizisi aman allahım benim için pek güzel bir dizi değil. Sırf başladığım için atlayarak sonunu nasıl bitirecekler görmek istediğim için bakıyorum. Umuyorum ki Switch on daha güzel olacak. Çünkü orijinal hikaye Güney Kore’ ye ait.

 3. asyalog12 dedi ki:

  Bu dizinin konusu biraz Kore Dizisi olan W: Two Worlds w benziyor ama merak ettim taylandlılar nasıl yapmış bakalım