Sword and Fairy 22.Bölüm

Sword and Fairy 22.Bölüm

  • Dizi Adı: Sword and Fairy
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36
  • Tür: Romantik, Fantastik
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Xu Kai, Yu Shu Xin, Gao Fei 
  • DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 01 21 03 13 36

Sword and Fairy:

Wuyan adlı bir köyde, Yue Jin Zhao ve Yue Qi adlı iki genç, yan yana uyandıklarında hafıza kaybı yaşamışlardır. Kimlikleri ve geçmişleriyle ilgili ipuçlarını aramak için yolculuğa çıkan bu iki genç, yolculuk sırasında Yue Qi parasını Yükselmiş Ruh tarikatının bir üyesine kaptırınca beklenmedik bir şekilde yön değiştirirler ve kaybettikleri parayı geri almaya çalışırken, kendi bölgesinde bu tarikatı yok etme ve suçlarını ortaya çıkarma çabalarına öncülük eden “kaybolan” Luo ailesinin reisi Luo Zhou Yan ile karşılaşırlar. İkili sonunda Luo Zhao Yan’a ve bütün üyeleri Yükselmiş Ruh tarikatının en karanlık sırlarını açığa çıkarmayı uman tamamen farklı bireylerden oluşan bir gruba katılır. Bu arayışları Yue Jin Zhao ve Yue Qi’nin geçmişleriyle ilgili gerçeği öğrenmesine yardımcı olacak mı? Peki bu tarikat çok güçlenmeden üstesinden gelebilecekler mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Sude dedi ki:

  Hanjiang’ın geri gelmemesine sevindim açıkçası. Xiu ile birlikte olamaması rahatlatıcı, baba-kız ilişkisi ile büyüyüp sonradan aşk yaşamaları kesinlikle etik olmazdı. Xiu’nun ona olan hisleri tamami ile daddy issues sorunlarından kaynaklanıyor. Daha büyük ve olgun bir erkeğe, baba figürüne sahip birine his besliyor. Sağlıklı değil kesinlikle.

 2. Semanur dedi ki:

  Yaaa kuzum Jinzhou ağlama benide ağlatıyorsunn .⁠·⁠´⁠¯⁠`⁠(⁠>⁠▂⁠<⁠)⁠´⁠¯⁠`⁠·⁠. herkesi haline üzülüyorum yaaa off ;')) Lann kadının kötü biri olmasını bekliyordum ama aklıma Efendi Ming gelmedi vay beee