The Blessed Bride (2022)

The Blessed Bride (2022)

The Blessed Bride (2022)

  • Dizi Adı: The Blessed Bride / Kutsal Gelin
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 6 Bölüm
  • Tür: Romantik, Komedi, Tarihi
  • Yayın Günleri: 
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 40 dk
  • Oyuncular: Cavan Wen, Amy Sun, Ma Li

The Blessed Bride Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Blessed Bride Konusu:

Yue Liu Ying, üvey ağabeyi tarafından casusluk yapması ve Ling Qi Ye’yi öldürmesi için Ling Qi Ye ile evlenmeye zorlanmadan önce sadece sıradan, şakacı eğlenmeyi seven bir kızdır. Casus olmak istemiyordur ama üvey ağabeyinin kontrolünden kurtulamayınca yaşamak için başka bir yol bulmak zorunda kalır. Düğün gecesi, damadı zehirleyip öldürmüş gibi gösterdiği sahte bir gösteri planlar, böylece Ling ailesinden kaçabilecek ve özgürlüğünü yeniden kazanabilecektir.

Ancak düğün günü, o ve Ling Qi Ye’nin her ikisinin de evlilik için kendi planları vardır. Sahte zehirleme vakası bir takım gizli oyunlar sonucu gerçekten zehirlenme ile sonuçlanınca, masum Yue Liu Ying baş şüpheli olarak Ling Qi Ye tarafından yakalanır.  Ling Qi Ye, Yue Liu Ying’in asıl planının ne olduğunu ortaya çıkarmak için onu yanında tutmaya karar verir. Ling Qi Ye’yi alt edemediği için kaçma fikrinden geçici olarak vazgeçen Liu Ying’in gelecekte başka bir şans beklemekten başka çaresi kalmamıştır.

Ling Qi Ye ile vakit geçirdikçe aslında onun, üvey kardeşinin anlattığı kadar aşağılık biri olmadığını, aksine çok özverili, düşünceli ve sorumluluk sahibi iyi bir adam olduğunu fark eden Yue Liu Ying ve Liu Ying’in tahmin ettiği gibi kötü niyetleri olmadığını aksine oldukça iyi kalpli, eğlenceli, hayat dolu ve yetenekli olduğunu fark eden Ling Qi Ye sonunda birbirlerine aşık olurlar ve çeşitli komplo ve krizleri birlikte çözmeye başlarlar.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6.Final Bölüm
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.