The Blessed Bride 3.Bölüm

The Blessed Bride 3.Bölüm

  • Dizi Adı: The Blessed Bride / Kutsal Gelin
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 6 Bölüm
  • Tür: Romantik, Komedi, Tarihi
  • Yayın Günleri: 
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 40 dk
  • Oyuncular: Cavan Wen, Amy Sun, Ma Li
  • DİZİ ANA SAYFA

The Blessed Bride Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Blessed Bride Konusu:

Yue Liu Ying, üvey ağabeyi tarafından casusluk yapması ve Ling Qi Ye’yi öldürmesi için Ling Qi Ye ile evlenmeye zorlanmadan önce sadece sıradan, şakacı eğlenmeyi seven bir kızdır. Casus olmak istemiyordur ama üvey ağabeyinin kontrolünden kurtulamayınca yaşamak için başka bir yol bulmak zorunda kalır. Düğün gecesi, damadı zehirleyip öldürmüş gibi gösterdiği sahte bir gösteri planlar, böylece Ling ailesinden kaçabilecek ve özgürlüğünü yeniden kazanabilecektir.

Ancak düğün günü, o ve Ling Qi Ye’nin her ikisinin de evlilik için kendi planları vardır. Sahte zehirleme vakası bir takım gizli oyunlar sonucu gerçekten zehirlenme ile sonuçlanınca, masum Yue Liu Ying baş şüpheli olarak Ling Qi Ye tarafından yakalanır.  Ling Qi Ye, Yue Liu Ying’in asıl planının ne olduğunu ortaya çıkarmak için onu yanında tutmaya karar verir. Ling Qi Ye’yi alt edemediği için kaçma fikrinden geçici olarak vazgeçen Liu Ying’in gelecekte başka bir şans beklemekten başka çaresi kalmamıştır.

Ling Qi Ye ile vakit geçirdikçe aslında onun, üvey kardeşinin anlattığı kadar aşağılık biri olmadığını, aksine çok özverili, düşünceli ve sorumluluk sahibi iyi bir adam olduğunu fark eden Yue Liu Ying ve Liu Ying’in tahmin ettiği gibi kötü niyetleri olmadığını aksine oldukça iyi kalpli, eğlenceli, hayat dolu ve yetenekli olduğunu fark eden Ling Qi Ye sonunda birbirlerine aşık olurlar ve çeşitli komplo ve krizleri birlikte çözmeye başlarlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.