The Impossible Heir 3.Bölüm

The Impossible Heir 3.Bölüm

  • Dizi Adı: The Impossible Heir
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 12
  • Tür: Gerilim , Dram , Politik
  • Süre: 1 saat 1 dk.
  • Oyuncular: Lee Jae Wook, Lee Jun Young, Hong Su Zu, Choi Jin Ho
  • DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 03 24 21 50 43

The Impossible Heir Konusu:

Yoksul ve tek ebeveynli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen, yakışıklılığı ve cazibesinden başka hiçbir şeyi olmayan Kang In Ha, başarıya açtır. Ne pahasına olursa olsun bir şeyler yapmaya kararlı olan In Ha, babasının son derece başarılı Kang Oh Group’un başkanı olduğunu keşfeder ve yoksulluk içinde geçen hayatını geride bırakır.

Yeni ailesinin geri kalanı tarafından dışlanan In Ha, genç yaştan itibaren şirketi ele geçirmek ve toplumun zirvesindeki yerlerini almak için bir plan yaparak, zeka bakımından yetenekli arkadaşı Han Tae Oh ile ortaklık kurar. Başarıyı erkenden yakalayan ikili, benzer şekilde sorunlu bir geçmişe sahip eşit derecede hırslı bir kadın planlarını sonsuza dek raydan çıkarmakla tehdit edene kadar istikrarlı bir şekilde yükselmeye başlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.