The King’s Woman 36.Bölüm

The King’s Woman 36.Bölüm

The King’s Woman 36.Bölüm

  • Dizi: The King’s Woman, Kralın Kadını
  • Ülke: China
  • Bölüm: 48
  • Yayın Günü: Hafta içi Hergün 1 Bölüm
  • Süre: 45 Dak.
  • Düzenleme; Bahriye

The King’s Woman Konusu;

Gong Sun Li meşhur komutan Gong Sun Yu’nun torunu ve aynı zamanda öğrencisidir. Komutanın yetiştirdiği öğrencilerden Jing Ke çocukluğundan beri Sun Lio ile beraber büyümüştür ve ikili birbirine hem as- üs ilişkisi ile hem de kalben bağlıdır. Ansızın gerçekleşen Qin beyliği saldırısı sonunda komutanın tüm beyliği ortadan kaldırılır ve bu ikili kaçmak zorunda kalır. Sun Li’nin dillere destan güzelliği ve asi tavırları onunla karşılaşan düşman Qin İmparatoru Ying Zheng’i etkiler ve Sun Li saraya alınır. Aslında aşk çok daha öncesinden başlamıştır… Bir tarafta ölümüne aşık bir kral diğer tarafta düşman topraklarında zorla tutulan başkasına aşık bir güzel üstelik bu güzelin içinde büyüyen bir bebe. Aşk, tutku, fedakarlık, dostluk, acı bildiğiniz tüm duygular bir arada. Bir kadın ancak bu kadar güzel sevilebilir dedirten bu diziyi herkes izlemeli.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın