The Nokdu Flower 9.Bölüm

The Nokdu Flower 9.Bölüm/span>

  • Dizi Adı: The Nokdu Flower
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Tür: Tarihi, Romantik, Politik, Savaş
  • Süre: 1 saat 5 dk
  • Oyuncular: Jo Jung Suk, Yoo Shi Yoon, Han Ye Ri, Choi Moo Sung
DİZİ ANA SAYFA

The Nokdu Flower izle Kore dizisi | Asyalog.com

The Nokdu Flower Konusu:

Donghak Köylü Devrimi (1894-1895) sırasında geçen hikayede, iki üvey kardeş kendilerini çatışmanın karşıt taraflarında bulurlar.

Baek Yi Kang, varlıklı babası kötü şöhretli bir yerel hükümet yetkilisi olan seçkin bir ailenin ilk oğludur; annesi ise en alt sınıftan gelmektedir. Annesinin düşük sosyal konumu ve kendisinin evlilik dışı doğmuş olması, insanların ona tepeden bakmasına neden olur.

Baek Yi Hyun, Yi Kang’ın yakışıklı, akıllı ve kibar olan küçük üvey kardeşidir. Yi Hyun her şeye sahiptir ve üvey kardeşine saygılı davranır.

Song Ja In, malların da satıldığı Jeonjoo Yeokak Hanı’nın sahibi olan büyük bir seyyar satıcı grubunun başkanının tek kızıdır. Ja In’in cesareti ve karizması vardır ve baskı altında sakin kalır. Joseon’daki en iyi tüccar olmayı hayal etmektedir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.