The Only Girl You Haven’t Seen 2.Sezon 3-4.Bölüm

The Only Girl You Haven’t Seen 2.Sezon 3-4.Bölüm

  • Dizi Adı: The Only Girl You Haven’t Seen
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 28
  • Tür: Romantik , Doğaüstü
  • Çevirmen: Yüsra & FKeNaN
  • Süre: 12 dk
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 03 13 22 20 37

The Only Girl You Haven’t Seen konusu:

Yan Eyaleti başbakanının kızı A Qi, üçüncü prens He Lian Chen tarafından tuzağa düşürülür ve öldürülür. A Qi öldükten sonra cesedi göle atılır, ancak garip bir şekilde A Qi ölmeyerek gözlerini tekrar açtığında, görünüşü ve kimliği Yanguo’lu General Leng Shao’nun kızı Leng Li’ye dönüşür. Leng Li’ye dönüşen A Qi iyileşmeden önce Yan Krallığı’nın beşinci prensi He Lian Xuan’ın malikanesiyle nişanlanmıştır.

He Lian Xuan biraz aptal görünümlü ve saf bir prenstir, kibar ve oldukça düşüncelidir, Leng Li’ye karşı daha da kibar ve nazik davranır. He Lian Xuan’la gece gündüz birlikte oldukları günlerde, Leng Li yavaş yavaş bu “aptal prense” aşık olur. Leng Li ve He Lian Xuan’ın hayatları tekrar tekrar ani değişikliklerle sarsılır bir çok zorluk mücadele ve aile arası zorbalıklar karşısında bu ikili birlikte mücadele etmeye başlar. Sevinçlerin ve üzüntülerin paylaşılması kalplerini yakınlaştırır, ancak Leng Li’nin He Lian Xuan’ın gizlediği büyük sırrı öğrenmesiyle büyük bir güven sarsılması yaşar ve ilişkileri büyük bir sınavdan geçecer. Leng Li’yi kaybetmek istemeyen He Lian Xuan, onun kalbini geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.