The Rebel Empress – A Beauty’s Plan 3-4.Bölüm

The Rebel Empress 3-4.Bölüm

  • Dizi Adı: The Rebel Empress / A Beauty’s Plan
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Çevirmen: MPT Merve
  • Tür: Tarihi, Gizem, Romantik, Fantastik
  • Süre: 13 dk
  • Oyuncular: Yu Xuan Chen, Shao Yu Qi, Zeng Xi Tang
DİZİ ANA SAYFA

The Rebel Empress izle A Beauty's Plan Çin dizisi | Asyalog.com

The Rebel Empress Konusu:

Bu mini dizi İmparatoriçe Wang Yunci’nin öldürülmesi ve başka bir bedende tekrar hayata dönmesi ile başlar. İmparator ile gizli ilişkisi olan Prenses Eş Duan, İmparatoriçe’nin doğum gününde ona bir komplo düzenler ve yanarak ölmesine neden olur. Fakat beklenmedik bir şekilde yangında asıl ölen kişi Prenses Eş Jiang Jinli olur ve İmparatoriçe’nin ruhu Prenses Eş’in bedenine geçer. Prenses Eş, İmparator’un kardeşi, yani İmparatoriçe’nin kayınbiraderi Prens Duan ile evlidir.

Yangının Prens Duan’ın hediyesi yüzünden çıktığını düşünen İmparatoriçe, ilk önce ondan intikam almak ister ve onu zehirler. Fakat ilerleyen süreçte Prens Duan’ın yardımıyla gerçek katillerin kim olduğunu öğrenir. Katiller hiç beklemediği iki kişidir. Gerçek katilden intikam almak ister ve bir plan yapar. Bu sırada Prens Duan’ın bir suçu olmadığını öğrenir ve daha samimi bir ilişkileri olur.

İmparatoriçe ve Prens Duan hiç bilmedikleri ve hiç beklemedikleri çok şey öğrenirler, çok fazla şeyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Onlar intikam planı yaparken, İmparator’da onlara yönelik hain planlar yapıyordur. Hangi tarafın kazanacağını bilmek ister misiniz? Gerçek aşk ve entrika ile dolu bir mini dizi. Başladığınız an bitirmeden bırakamayacaksınız.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.