The Revenge of Begonia 5-6.Bölüm

The Revenge of Begonia 5-6.Bölüm

  • Dizi Adı: The Revenge of Begonia
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Çevirmen: Gökyüzü Bisikleti
  • Süre: 15 dk.
  • Tür: Tarihi, Romantik, Dram
  • Oyuncular: Yan Zi Xian, Hong Xiao, Cao Jun Hao
  • DİZİ ANA SAYFA

The Revenge of Begonia izle | Asyalog.com

The Revenge of Begonia Konusu:

Yuncheng’in ünlü opera oyuncusu Yang An Ning, abisinin intikamını almak için risk alarak yerel savaş lordunun oğlu He Xing Zhou ile evlenir. Kasten kurduğu bir takım tuzaklarla, gücün merkezine yaklaşmak ve yavaş yavaş gerçeği ortaya çıkarmak için onu kullanır. Ancak tüm bu incelikle ayarlanmış tuzakları kurarken kalbini ona kaptırdığının farkında değildir. Duygularını asla belli etmeyen genç mareşal He Xing Zhou, şehirde “Yucheng’in Şeytanı” olarak biliniyordur. Sırf bu karanlık ve içi çürümüş dünyayı görebildiği için son derece intikamcıdır.

Herkes onun, kendisine ihanet eden rüyalarının kadınından intikam almak istediği için kendisini ona atan bu ünlü opera oyuncusunu kabul ettiğini düşünüyordur. Ama Yang An Ning’in, He Xing Zhou’nun içindeki taşlaşmış kalbinin derinliklerine akan tek ışık olduğunu kim bilebilirdi ki? Dünya ne kadar kaotik olursa olsun, bu zeki çift her türlü hileyi kullandıktan sonra yine de birbirlerine aşık olmaktan kendilerini alamamış ve birbirlerine takıntılı hale gelmişlerdir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.