The Romance of Hua Rong (2019)

The Romance of Hua Rong (2019)

 • Dizi Adı: The Romance of Hua Rong, Hua Rong’un Aşkı
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Günleri:
 • Çevirmen: Japon_Incisi
 • Süre: 45 dk
 • Oyuncular: Yuan Hao, Zhao Zhao Yi, Ian Yi, Gao Ji Cai, Huang Qian Shuo, Yu Kai Ning

The Romance of Hua Rong Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Romance of Hua Rong Konusu:

Hua Rong, sık sık kahramanca bir maceraya yelken açmanın hayalini kuran zengin bir ailenin sevilen kızıdır. Uzun zamandır hayalini kurduğu bu macera sonunda ayağına gelmiştir.

Shang Cheng, çevreye korku salmış ancak acımasızca ve gelişigüzel öldürmeye inanmayan bir korsan kraldır. Üvey babasının 8 yıl önceki ölümünü araştırmak için Pei Yong adlı bir adamın peşindedir. Onu bir eğlence mekanına kadar kovalar. O esnada Hua Rong da, Xiao Hui’yi esaretinden kurtarmaya çalışmak için oradadır. Hua Rong kendisini, Shang Cheng ve adamları tarafından ele geçirilen gemide bulur ve Shang Cheng’ e yakalanır.

Shang Cheng, Hua Rong’u ilk gördüğü anda ayakları yerden kesilmişe döner ve ona sırılsıklam aşık olur. Onu adasında esir tutarken zorla onunla evlenir. Ancak Hua Rong’un bu korkunç ve kaba adamın gelini olmaya hiç niyeti yoktur ve düğün gecelerinde Shang Cheng’ın adasından kaçar. Teknesi bir fırtına sırasında alabora olur ve eşyalarını geri almak için onu arayan Prens Jin tarafından kurtarılır. Prens Jin de Hua Rong’a karşı hisler geliştirir.

Bu arada gelininin kaçtığını fark eden Shang Cheng, onu aramaya çıkar. Sonunda onu bulur, ancak artık bu ilişkide bir aşk rakibi vardır. Bu iki adam kendi kendilerine gelin güvey ola dursun Hua Rong, esir tutulan kızları kurtarmaya çalışırken kendisinin de esir düştüğü Pei Yong’un elinden kurtaran gizemli maskeli kahramanı Yun He’ye aşıktır.

Bu gizemli maskeli rakip ve romantik prense karşı kaba ve korkutucu korsanımız güzeller güzeli prensesinin kalbini kazanıp kendisi ile evlenmeye ikna edebilecek mi?

Gülmekten karnınızın ağrıyacağı, havada uçuşan romantizmden gözlerinizden kalplerin fırlayacağı, eğlence dolu bir dizi. Shang Cheng’ ın aptal aşık halleri kalbinizi ısıtacak, yüzünüzde istemsiz bir tebessüm oluşmasına neden olacak.

 

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24.Final Bölüm
YORUMLAR

 1. lolol dedi ki:

  2. sezonu da çevirecek misiniz

  1. Fkenan79 dedi ki:

   evet çevriliyor en kısa zamanda yayınlanacak….

 2. Asideni dedi ki:

  kaliteli cevri icin çok tesekürler

 3. Leylim dedi ki:

  ceviri icin tesekkurler

 4. Büşra dedi ki:

  Bir tane de özel bölümü varmış onu da çevirir misiniz? 2020 diye gözüküyor internette bu sezondan sonra yayınlanmış.

 5. Büşra dedi ki:

  Lütfen 2.sezonunu da bu sezon bitiminde çevirir misiniz?

 6. Fairytale dedi ki:

  Eski dizileri cevirmeniz çok güzel yeni dizilerin konulari birbirine çok benziyor ve heyecanli gelmiyor

 7. Şeyda dedi ki:

  Çok güzel bir dizi bayıldım. Çevirileri çok özenli olmuş. Diğer sitelerdeki gibi Google dan çevrilip kopyalanmamış. 2.sezonunuda çevirirseniz çok iyi olur. Emeğinize sağlık