The Romance of Hua Rong 8.Bölüm

The Romance of Hua Rong 8.Bölüm

  • Dizi Adı: The Romance of Hua Rong, Hua Rong’un Aşkı
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Yayın Günleri:
  • Çevirmen: Japon_Incisi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Yuan Hao, Zhao Zhao Yi, Ian Yi, Gao Ji Cai, Huang Qian Shuo, Yu Kai Ning
  • DİZİ ANA SAYFA

The Romance of Hua Rong Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Romance of Hua Rong Konusu:

Hua Rong, sık sık kahramanca bir maceraya yelken açmanın hayalini kuran zengin bir ailenin sevilen kızıdır. Uzun zamandır hayalini kurduğu bu macera sonunda ayağına gelmiştir.

Shang Cheng, çevreye korku salmış ancak acımasızca ve gelişigüzel öldürmeye inanmayan bir korsan kraldır. Üvey babasının 8 yıl önceki ölümünü araştırmak için Pei Yong adlı bir adamın peşindedir. Onu bir eğlence mekanına kadar kovalar. O esnada Hua Rong da, Xiao Hui’yi esaretinden kurtarmaya çalışmak için oradadır. Hua Rong kendisini, Shang Cheng ve adamları tarafından ele geçirilen gemide bulur ve Shang Cheng’ e yakalanır.

Shang Cheng, Hua Rong’u ilk gördüğü anda ayakları yerden kesilmişe döner ve ona sırılsıklam aşık olur. Onu adasında esir tutarken zorla onunla evlenir. Ancak Hua Rong’un bu korkunç ve kaba adamın gelini olmaya hiç niyeti yoktur ve düğün gecelerinde Shang Cheng’ın adasından kaçar. Teknesi bir fırtına sırasında alabora olur ve eşyalarını geri almak için onu arayan Prens Jin tarafından kurtarılır. Prens Jin de Hua Rong’a karşı hisler geliştirir.

Bu arada gelininin kaçtığını fark eden Shang Cheng, onu aramaya çıkar. Sonunda onu bulur, ancak artık bu ilişkide bir aşk rakibi vardır. Bu iki adam kendi kendilerine gelin güvey ola dursun Hua Rong, esir tutulan kızları kurtarmaya çalışırken kendisinin de esir düştüğü Pei Yong’un elinden kurtaran gizemli maskeli kahramanı Yun He’ye aşıktır.

Bu gizemli maskeli rakip ve romantik prense karşı kaba ve korkutucu korsanımız güzeller güzeli prensesinin kalbini kazanıp kendisi ile evlenmeye ikna edebilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.