The Romance of Hua Rong S2 1.Bölüm

The Romance of Hua Rong 2.Sezon 1.Bölüm

  • Dizi Adı: The Romance of Hua Rong 2.Sezon
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Tür: Romantik, Komedi, Tarihi
  • Yayın Günleri: 
  • Çevirmen: Japon İncisi & Mavi Sakura
  • Süre: 45 dk
  • DİZİ ANA SAYFA

hua rong uzun

The Romance of Hua Rong 2.Sezon Konusu:

Hua Rong ve Qin Shang Cheng sonunda muratlarına ermiş düğünlerini yaparak evliliklerini tamamlayacaklardı ki acele bir imparatorluk kararnamesiyle her şey değişir. Hua Rong’un, rehin tutulan ve yabancı bir ülkenin Prensi olan Mu Bai ile evlenmesi emredilerek iki ülke arasındaki gerilim azaltılmak istenmektedir. Hua Rong ülkeleri için Shang Cheng’den, bu evcilik oyununda ona yardımcı olmasını, evlilik gerçekleşmeden bir yolunu bulup iki ülke arasındaki gerilimi çözmeleri konusunda yardım etmesini ister. Artık durumu kurtarmak için bu komşu krallığa gitmekten başka çareleri yoktur. Ne var ki bu düşman ülkenin Prensi başlangıçta siyasi bir ilişki kurması gereken Hua Rong ile vakit geçirdikçe ondan etkilenmeye başlar. Qin Shang Cheng bu beklenmedik rakipten hiç hoşnut değildir ancak ülkeler arasındaki savaşın çözülebilmesi için Hua Rong’un kocası olduğu kimliğini gizlemekten başka çaresi de yoktur. İkili yine türlü maceralara atılacak, türlü sınavlarla baş etmek zorunda kalacak ve aşkları sınanacaktır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. cress dedi ki:

  Sonunda ikinci sezon gelmişş :3 Sanki başrol erkeğimiz biraz kilo almış, yüzü farklı görünüyor. Onun dışında dizideki karakterlerin enerjileri yine harika 🙂
  Çeviri için teşekkürler, ellerinize sağlık 🙂