The Snow Moon 11. Bölüm

The Snow Moon 11.Bölüm

  • Dizi Adı: The Snow Moon / Kar Gibi Ay
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, BÖLÜMLER GELDİKÇE ÇEVRİLİP EKLENECEKTİR
  • Süre: 10 dk.
 • Çevirmen: FKeNaN 
 • Oyuncular: Li Jia Qi, Zuo Ye, Xiang Xin, Wang Ting Xu

  DİZİ ANA SAYFA

 

The Snow Moon Türkçe Altyazılı İzle | Türkçe Altyazılı İzle

The Snow Moon Konusu:

Tilki iblis Boqiu, sevgilisi Su Xiaohuan’ı etkileyen ve her döngüde trajik bir şekilde ölmesine neden olan laneti kırmak için dokuz yaşam boyunca bin yıllık bir yalnızlığa ve acı dolu bir aşka katlanmak zorundadır.

En son deneyimlediği yaşamında, Su Xiaohuan Boqiu’nun ellerinde ölümle tanışır. Sokaklarda büyüyen Su Xiaohuan, insan toplumunun iniş çıkışlarını tecrübe etmiş, cüretkâr ve vurdumduymaz kişiliğiyle hayatta kalmayı başarmıştır. Daha sonra eski hanedanın tahttan indirilen Veliaht Prensi Xuanyuan Qingchuan tarafından manipüle edilerek imparatorluk sarayına gönderilir ve intikam almak istediği kişi olduğu söylenen kötü şöhretli kana susamış tilki iblisin yanına yerleştirilir.

Kaderin cilvesidir ya, farkına bile varmadan bir kez daha tilki iblisine aşık olur. Bu yaşamında Boqiu, Su Xiaohuan’ın başına bela olan laneti kırmak ve dünyayı içtenlikle sevmek ve etkilemek için sevgilisini kabul etmek yerine kendini feda ederek kaderin bağlarından kurtulmayı seçer. Tilki iblis bu laneti kırabilecek mi? İki aşık birbirine kavuşabilecek mi yoksa tarih yine tekerrür mü edecek?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.