The Sweet Girl (2020)

The  Sweet Girl (2020)

 

  • Dizi Adı; The  Sweet Girl (2020)
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Tür: Tarihi, Romantik komedi, gençlik
  • Çevirmen: FKeNaN79

 

Konu Özeti:

Giysi tasarımcısı ve bir kılıç ustası arasında geçen bir aşk hikayesi.
Mi Jiuer hayatını  fakirlere yardım etmek için adamıştır. Zenginleri soyan, aldıklarıyla fakirlere yardım eden Çin’in Donkişot’ udur. Yetkililerden kaçmaya çalıştığı bir gün Luo Yin Ran’a çarpar. Giyim atölyesinin kadın yardımcısı Lu Yi Ling’e olan benzerliği ilginçtir. Bazı karışık olaylar sonucu  Jiuer, Yun’un giyim atölyesinde çalışmak için Lu Yi Ling gibi davranarak çalışmaya başlar.  Lu Yi Ling’in büyük kişilik değişimi ve yaşanan komik olaylar, yaptığı yaramazlıklar fark edilmeye başlar.  Luo Yin Ran ondan şüphelense de elinde olmayan sebeplerle yanında kalması için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu sürede aralarında karşı konulmaz bir çekim başlar. Bu sırada şehre gelen Pei Zhuo, Şangay Ticaret Odası başkanının oğlu, Jiuer’le kazara tanışırlar. Giyim atölyesinde tekrar karşılaşan bu üçlüyü romantik karışık bir ilişki beklemektedir.
Bölümler sayfanın en altındadır.

The Sweet Girl Still 2

Karakterler;
Sun Zu Jun

Luo Yin Ran (Sun Zu Jun)

Caiyun Town’daki Bulut Atölyesi’nin kurucusu ve kostüm tasarımcısıdır. O bir mükemmeliyetçi ve bir narsistitr. Kalbi acımasız ve soğuktur ve kolayca kimseye güvenip sevemez. Mi Jiu Er ortaya çıktığında, tüm planları bozulur.
Jin Wen Xin
Mi Jiu Er (Jin Wen Xin
 Yetim, canlı, sevgi dolu, görünüşte dikkatsiz, cesaretli, ama kalbi basit ve nazik, haksızlığa tahammülü olmayan, adalet için savaşan bir karakteri vardır.
Fan Xiao Dong
Pei Zhou (Fan Xiao Dong)
Şangay Ticaret Odası Başkanı’nın oğlu. O mütevazı ve asil. Bazı olaylardan sonra Mi Jiu Er’e aşık olur.
Hou Dong
Su Yi (Hou Dong) 
Su ailesinin tek çocuğudur. Su ailesinin ikinci metresinden olmadır.  Çapkındır ama iyi bir kalbi vardır. Herkese arkadaşça davranır ve sık sık Luo Yin Ran’a aşk tavsiyeleri verir. Lu Shui’ye aşık olur.
Wang Zi Tong
Lu Shui (Wang Zi Tong)
Nazik ve utangaç, masum ve sevimlidir. Ama o  çekingenlik nedeniyle, sık sık Bulut Atölyesi’nde zorbalık görür Mi Jiu Er tarafından kurtarılır.
Zhang Lan Yi
 Qiao Yu Yan (Zhang Lan Yi) 
Bayan Su’nun yeğeni. O yüzeysel, nazik ve kibardır, kontrol delisi ve sevdiğini elde etmek için her şeyi yapabilir. Tek istediği ise kontrol edilmek ve sevilmek . Hayali Luo Yin Ran ile evlenip Bulut Atölyesi’nin sahibi olmak.
BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.