The Wedding Contract 2.Bölüm

The Wedding Contract 2.Bölüm

  • Dizi Adı: The Wedding Contract / Evlilik Anlaşması / Jao Sao Ban Rai
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 15
  • Tür: Romantik, Komedi, Dram
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, KAYNAK GELDİKÇE ÇEVRİLİP EKLENECEKTİR
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Kuan Denkhun, Namwhan Pulita, Ball Kummun
DİZİ ANA SAYFA

The Wedding Contract Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Wedding Contract Konusu:

Phimphika, hayatında her şeye sahip olan zengin bir ailenin güzel küçük kızıdır. Bir fabrika yangınında ailesini ve ailesinden gelen her şeyini bir anda kaybeder. Kısa süre sonra, o ve abisi Rave, geriye kalan tek akrabaları olan büyükbabaları Ruj’un yanına taşınırlar.

Pim her gün gizlice koyunlarını, çiftlik komşuları Saran’ın çiftliğindeki çimenlerde otlamaya götürür. Saran’ın bir portakal çiftliği vardır ve büyükbaba Ruj ile uzun zamandır yakın arkadaşlardır. Bir gün Saran, Pim yine koyunlarını onun çiftliğinde otlatırken onu yakalar ve ona kendi otunu yetiştirmesi konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalışır. Saran’ın bu tavrına sinirlenen ve yanlış bir adım atan Pim, onunla daha hiç bir bağı olsun istemez.

Paraya ihtiyacı olan ve Saran’la kavga eden Rave, borcunu ödemek için arazisini, kız kardeşini Thinnamai’ye vermesi şartıyla nüfuzlu portakal çiftçisi Thinnamai’ye satar. Saran bu borcu öder ve Pim’i Thinnamai’nin elinden kurtarmak için evlilik kaydı yaptırarak Pim’in imdadına yetişir. Gelecek yıl boyunca ikisi karı koca olarak birlikte yaşamak zorunda kalacaklardır. İlk tanışmada yıldızları barışmayan ikili, bu anlaşmalı evlilik boyunca yaşayacakları didişmeli inişli çıkışlı ilişkileriyle kendilerini aşkın kollarında bulacak.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Leylin dedi ki:

  kuzuyu almış gelmiş jknlkmflkfmlk

 2. Serhat dedi ki:

  Yeni bölüm ne zaman gelicek

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizimiz Kendi ülkesinde güncel bir dizi bizde ingilizce kaynağın gelemsini bekliyoruz..

   1. Serhat dedi ki:

    Cevabınız için teşekkür ederim dizi hoşuma gitti merakla bekliyorum emekleriniz için sağolun????