The Wedding Contract 28.Final Bölüm

The Wedding Contract 28.Final Bölüm

  • Dizi Adı: The Wedding Contract / Evlilik Anlaşması / Jao Sao Ban Rai
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 29
  • Tür: Romantik, Komedi, Dram
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, KAYNAK GELDİKÇE ÇEVRİLİP EKLENECEKTİR
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Kuan Denkhun, Namwhan Pulita, Ball Kummun
DİZİ ANA SAYFA

The Wedding Contract Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

The Wedding Contract Konusu:

Phimphika, hayatında her şeye sahip olan zengin bir ailenin güzel küçük kızıdır. Bir fabrika yangınında ailesini ve ailesinden gelen her şeyini bir anda kaybeder. Kısa süre sonra, o ve abisi Rave, geriye kalan tek akrabaları olan büyükbabaları Ruj’un yanına taşınırlar.

Pim her gün gizlice koyunlarını, çiftlik komşuları Saran’ın çiftliğindeki çimenlerde otlamaya götürür. Saran’ın bir portakal çiftliği vardır ve büyükbaba Ruj ile uzun zamandır yakın arkadaşlardır. Bir gün Saran, Pim yine koyunlarını onun çiftliğinde otlatırken onu yakalar ve ona kendi otunu yetiştirmesi konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalışır. Saran’ın bu tavrına sinirlenen ve yanlış bir adım atan Pim, onunla daha hiç bir bağı olsun istemez.

Paraya ihtiyacı olan ve Saran’la kavga eden Rave, borcunu ödemek için arazisini, kız kardeşini Thinnamai’ye vermesi şartıyla nüfuzlu portakal çiftçisi Thinnamai’ye satar. Saran bu borcu öder ve Pim’i Thinnamai’nin elinden kurtarmak için evlilik kaydı yaptırarak Pim’in imdadına yetişir. Gelecek yıl boyunca ikisi karı koca olarak birlikte yaşamak zorunda kalacaklardır. İlk tanışmada yıldızları barışmayan ikili, bu anlaşmalı evlilik boyunca yaşayacakları didişmeli inişli çıkışlı ilişkileriyle kendilerini aşkın kollarında bulacak.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. Pandasever dedi ki:

  Yıllardır tayland dizisi izlerim ama sevdiğine eziyet etmeden seven, bir bebek gibi seven bir karakter hiç izlememiştim ta ki Khun Saran beye kadar bayıldım ya arada kusurları olsa da Pim’i bebeği gibi sevip koruması..Saran beyin aşkını izlemek çok güzeldi çok keyifliydi. İster istemez bir tane khun Saran da ben istiyorum dedim ya. Tayland dizilerinin en güzel seven en önemlisi de eziyet etmeden seven tek erkeği olabilir ya. En güzel seven tayland erkeklerinde baş köşeye koydum valla. Bu arada en güzel gülüşlülere de koyuyorum gülüşüyle istemsiz gülesiniz geliyor ya. İyi ki bu diziyi çevirmişsiniz gerçekten çok sağ olun. İlk defa bi tayland dizisi bitti diye içim burkuldu diyebilirim. Normalde izlerken psikolojim çok bozulurdu hatta sırf moralim bozukken izlerdim ki daha çok moralim bozulsun, psikolojim bozulsun ama bu sefer tam tersi oldu tabi. Keşke biraz daha izleyebilseydim bu aşkı dedim 28 bile az geldi ya. Emeklerinize sağlık ❤