The World Owes Me a First Love (2019)

The World Owes Me a First Love (2019)

The World Owes Me a First Love

 • Ülke: Çin
 • Türler: Komedi, Romantizm, Gençlik
 • Süre: 50 dakika
 • Bölüm:24
 • Çevirmen; FKeNaN79

 

 

The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com

Bölümler sayfanın en altındadır.

The World Owes Me a First Love Konusu:

İşyerinde yaşanan ilk aşk ve romantizm hakkında bir hikayedir.

Adının anlamı “Şans” olan, Xing Yun (Bai Lu); oyun şirketinde çalışmak üzere bir şirkette işe alınır. Hayallerini gerçekleştirip kendisini bu alanda geliştirmek istemektedir. Xia Ke(Xing Zhao Lin), Xing Yun’un işe girdiği şirketin patronudur. Dediğim dedik, düz fikirli biridir. Varlıklı bir aileden geliyor olsa da, kendi hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiş ve kendi şirketini kurmuştur.  Xia Ke’nın şirketini ilk kurduğu zamanlardan beri Xing Yun ile aralarında sürekli gerçekleşen patron- çalışan didişmeleri vardır. Bu didişmeler, onları birbirine daha da yakınlaştırır ve daha önce hiç aşık olmamış kızımız, aşkta zorlu bir sınavdan geçecektir.

The World Owes Me a First Love Karakterleri:

Xing Zhao Lin - The World Owes Me a First Love izle- Asyalog.com

Xia Ke (Xing Zhao Lin)

Xia Ke, TIG ve Xing Yun’un patronudur. Zengin bir ailenin varisi olan Xia Ke, yakışıklı ve müzmin bir bekardır. Henüz gençken ailesini kaybetmiştir. Kendisini büyüten büyükannesi, aile şirketini yönetmektedir. Ancak Xia Ke, kendi şirketini işletiyor ve Xing Yun da dahil olmak üzere, pek çok kişi onun aile geçmişinden haberdar değil. Xia Ke, dışarıdan soğuk, küstah ve emir vermeyi seven biri gibi görünse de, insanlara duyurmadan, sessizce yardım ediyordur. Shen Qing adında bir ablası vardır, He Yu ve Yao Qing ise üniversite günlerinden eski arkadaşlarıdır.

Bai Lu - The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com
Xing Yun (Bai Lu)

Xing Yun, TIG adlı bir oyun geliştirme şirketinde, animasyon sanatçısı olarak çalışmaktadır. Mutlu ve iyimser bir kızdır. Şirketin ilk çalışanıdır ve aynı zamanda şirketin maskotu olarak da bilinir. Uzun süredir kadrolu olarak, animasyon sanatçısı ve aynı zamanda patronunun asistanı olarak çalışmaktadır. Xing Yun patronuna saygılı olsa da, bazen onun soğuk, ukala ve küstah olduğunu düşünmektedir. Ofiste ki en iyi arkadaşları Amy ve Xu Yiyi’dir.

Anna Hollen - The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com

Yao Qing ( Anna Hollen)

Yao Qing, TIG ile iş ilişkisi olan, Jiawo adlı bir reklam ve promosyon şirketinde proje yöneticisidir. Üniversite günlerinden beri Xia Ke’ye karşı hisleri vardı ama ona asla doğrudan aşkını itiraf edebilecek biri değildir. Sevdiği kişinin mutluluğu bulmasını tercih etmektedir.

Zhai Zi Lu - The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com
He Yu (Zhai Zi Lu)

He Yu, Jiawo’da proje yöneticisi olarak çalışıyor ve TIG’in promosyonlarıyla ilgileniyor. Bir playboy olan He Yu, Xing Yun ile tanışana kadar ilişkileri ciddiye almaz. Zengin bir aileden gelen He Yu ailesinden ayrı yaşamaktadır.

Liu Ruo Yan - The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com

Shen Qing (Liu Ruo Yan)

Shen Qing, Xia Ke’nin ablasıdır. Bir fırın işletmektedir. Shen Qing, Xiaoxi’den boşanmış ve bekar bir annedir. Eski kocası Ling Shan, Xia Ke ile geçirdiği trafik kazasından sonra onu terk eder. Bu nedenle, ailesinin dağılmasının nedeni olarak hâlâ erkek kardeşini suçlamaktadır. Shen Qing’in, Chu Nan adında bir erkek arkadaşı vardır, ancak ilişkileri sorunsuz değildir.

Huang Ji Dong - The World Owes Me a First Love izle - Asyalog.com
Chu Nan (Huang Ji Dong)

Chu Nan bir bankacı olarak çalışıyor. Shen Qing ve oğlunu seviyor ama annesinin, evlilik baskıları nedeniyle bu ilişkiden uzaklaşmak için Xing Yun ile çıkmaya başlar.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm Final
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. soulsubi dedi ki:

  mERHABALAR, 18. BÖLÜM AÇILMIYOR

  1. Faith dedi ki:

   Merhaba , düzeltildi.

 2. xee dedi ki:

  nasıl tatlı dizidir izlemeyen varsa izlesin …. hatırlayınca gülümseten cinsten .