Till The End Of The Moon 34.Bölüm

Till The End Of The Moon 34.Bölüm

 

 • Dizi adı: Till The End Of The Moon (2023), Ayın Sonuna Kadar
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 40
 • Yayın Günleri: Dizi Günceldir Kaynağın Gelişine göre çevrilip hemen yayınlanacaktır..
 • Süre: 45 dk.
 • Çevirmen: FKeNaN79
 • Oyuncular:Bai Lu  , Luo Yun Xi
 • Edit; Kore Editlerim (Maral)

Till the End of the Moon 2023 turkce alt yazili izle 04

Till The End Of The Moon Konusu;

İblislerin iktidarda olduğu bir çağda, onlar aşağılık uygulayıcıların ve ölümlülerin efendileridir. Yetiştiricilerin büyükleri, iblis lordunun kökenini belirlemek ve uyanışını önlemek için zamanda geriye doğru birini göndermeyi gerekli görürler.

Li Su Su görevi kabul eder ve General Ye’nin üçüncü kızı, rehine prens ve geleceğin iblis lordu Tantai Jin ile evli olan ölümlü Ye Xi Wu olur. Gelecekte birçok kişiyi katledecek olan Tantai Jin’i yok etmeye kararlıdır. Ancak Tantai Jin’in geçmiş yaşamına ve güce yükselişine tanık olan Ye Wu’nun arayışını zorlaştıran beklenmedik bir hikâye ortaya çıkar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. litchi dedi ki:

  Yavrumu kotu yapmak icin herseyi yaptilar herseyi. nedir bu cektigi

  1. ayşe öz dedi ki:

   ya of gerçekten de kendileri çocuğu bi rahat bıraksalar zaten iyi biri olcak