Time Flies and You Are Here 4.Bölüm

Time Flies and You Are Here 4.Bölüm

  • Dizi Adı: Time Flies and You Are Here
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 32
  • Tür: Tarihi , Romantik , Gençlik
  • Çevirmen: pulchritudinous
  • Süre: 45 dk.
  • Oyuncular:  Joseph Zeng, Liang Jie, Fan Zhi Xin, Liu Luo Xi
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 07 01 20 59 40

Time Flies and You Are Here Konusu: 

Kaderleri sözleşmeli bir evlilik nedeniyle birbirine bağlanmıştır. Xie Xiao Man, kadınların da eğitim almaya hakkı olduğuna inanan sıradan bir kızdır. Zhao Xiao Qian ise tembel ve vasıfsız olduğu yönündeki ününün hakkını vermesi gereken bir prenstir.

Xie Xiao Man istemeden de olsa Wu Jiang malikanesinin ünlü Julu Prensi Zhao Xiao Qian’ı gücendirmiştir. Bir tuzak yüzünden, ikili sözleşmeli bir evlilik yapar ve Xiao Man’a kraliyet ailesiyle evlenmekten başka seçenek bırakmaz. Hayatı boyunca önemsiz bir prens olarak kalması beklenen Zhao Xiao Qian, ülkesini koruyacak cesarete ve yeteneğe sahip bir general olabilecek midir? Sıradan başlangıçlardan gelmesine rağmen Xie Xiao Man da yolunu bulmaya kararlıdır. Zhao Xiao Qian ve Xie Xiao Man, durmadan çatışmaktan yavaş yavaş birbirlerine açılmaya kadar, karı koca olarak birbirlerini sevmeyi ve desteklemeyi öğrenirken birçok engeli birlikte aşarlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.